آخرین همکاری دیزنی محصولات آرایشی و بهداشتی Bésame مجموعه آرایش “مری پاپینز” است

[ad_1]

لوازم آرایشی Bésame محبوب شده است دیزنی متعصبین زیرا این برند همکاری های واقعاً دوست داشتنی ای را انجام می دهد که به شدت به احساسات پرنعمت که همیشه یکی از لباس های قوی آن بوده است متکی است. از جمله مجموعه هایی که مورد تمجید دوستداران آرایش قرار گرفته اند ، می باشند سفید برفی، زیبای خفته، و میکی موس ، و اکنون ، Bésame برای ما یک خط الهام گرفته از یکی از محبوب ترین – و یکی از قدیمی ترین آنها – موزیکال های زنده زنده دیزنی برای ما آورده است: مری پاپینز.

در حالی که این را تایپ می کنم ، باید خودم را درگیر کنم زیرا ، گرچه من شخصاً در کل وسواس دیزنی ندارم ، مری پاپینز یکی از فیلمهای مورد علاقه من همیشه است. من حداقل سالی یک بار آن را تماشا می کنم و به یافتن لحظات جدیدی ادامه می دهم که من را در بزرگسالی شگفت زده و خوشحال می کند. بنابراین وقتی شنیدم که Bésame در حال راه اندازی دو مجموعه است – و گابریلا هرناندز ، بنیانگذار آن ، هر اینچ فیلم را مطالعه کرد تا بتواند آن مجموعه ها و محصولات موجود در آنها را تا حد ممکن دقیق و نوستالژیک کند – من می دانستم که در این کار تنها نیستم اشتیاق.

اولین ، البته مجموعه Mary Poppins (68 دلار) است که با الهام از پرستار بچه جادویی تیتروار ساخته شده است و جولی اندروز آن را به یاد می آورد. این شامل پودر کاملاً شفاف و کامل ، بر اساس طراحی کامپکت معروف شخصیت است. Mary’s Cream Rouge ، رنگ گونه های مرجانی صورتی رنگ و بسیار رنگی در یک قالب گل. و رژ لب قرمز Poppins که به صورت تک محصول (25 دلار) نیز موجود است. درست به همان زیبایی که بسته بندی شده ، بر اساس سایه زیبایی است که اندروز در فیلم از آن استفاده کرده است. این مجموعه حتی به همراه یک کیف متحرک متناسب با طرح هایی از مری پاپینز و دوستان پنگوئن او ارائه می شود.

حسن نیت ارائه میدهد از مارک

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>