آخرین چیزی که او به من گفت توسط لورا دیو مصاحبه و بررسی

[ad_1]

منبع تصویر: آمازون

واقعاً چقدر شخص را می شناسید؟ ممکن است بدانید اهل کجا هستند ، عنوان شغلی آنها چیست یا چند بار سفارش Uber Eats را می دهند ، اما آیا این کار را همیشه انجام می دهید واقعاً کسی را می شناسید؟ نویسنده پرفروش ، لورا دیو ، این سوال را با هسته اصلی آن به چالش می کشد آخرین چیزی که او به من گفت (از تاریخ 4 مه). این کتاب که یک رمان پرچین ، پر تعلیق و امیدوار کننده است ، شناخت معنای شخصی شناختن حتی اگر تمام زندگی او دروغ باشد را کشف می کند. این رمان که انتظار می رود تبدیل به یک سریال محدود در تلویزیون اپل شود + با بازی و تهیه کنندگی جولیا رابرتز و همچنین شرکت سلام آفتاب ریز ویترسپون.

در این صفحه برگردان ، دو کلمه “از او محافظت کنید” آخرین چیزی است که شوهر هانا هال ، اوون مایکلز ، قبل از ناپدید شدن به او می گوید. در میان هرج و مرج و آشفتگی ، هانا می داند منظور اوون از دختر شانزده ساله اش ، بیلی است. هنگامی که شرکت اوون با قانون به مشکل برمی خورد و رئیس او پس از دستگیری توسط FBI در اخبار گچ بری می شود ، اوون دیگر از بین رفته است ، یک کیسه پول نقد برای بیلی و همچنین دو کلمه باقی مانده برای هانا باقی می گذارد از زندگی او حتی اگر مادر هانا او را هنگامی که یک دختر جوان بود ترک کرد ، اما غریزه مادرانه او را تسخیر می کند ، و او دقیقاً می داند چه کاری باید انجام دهد: محافظت از بیلی. اما از چه چیزی ، او باید کشف کند.

همانطور که این دو شروع به کشف رمزهای دروغ از حقیقت گذشته اوون می کنند ، به زودی متوجه می شوند که آینده ای جدید را ایجاد می کنند ، خواه ناخواه.

وقتی هانا کار می کند تا بفهمد همسرش کجاست و اگر او هرگز برمی گردد ، متوجه شد که اوون مایکلز اصلا وجود ندارد. جستجوی او برای یافتن پاسخ ، او را به شهری شلوغ در کالج در تگزاس ، دور از خانه ساوسالیتو روی آب می کشاند. هانا در حالی که بدنبال همسرش می گشت ، می فهمد که مادر بودن به چه معناست و اینکه رابطه او با بیلی چقدر مهم است. همانطور که این دو شروع به کشف رمزهای دروغ از حقیقت گذشته اوون می کنند ، به زودی متوجه می شوند که خواه ناخواه آینده جدیدی را ایجاد می کنند. برگرداندن صفحه ، نشاط آور ، و فراموش نشدنی آخرین چیزی که او به من گفت بسته به معنای شناخت واقعی افراد نزدیک به خود و اینکه چقدر مایلید برای آنها پیش بروید باز می شود.

POPSUGAR فرصتی پیدا کرد تا با نویسنده دیو درباره کتاب ششم خود ، نمایشی که در دست ساخت است و اینکه خانواده برای او چه معنایی دارد ، صحبت کند.

POPSUGAR: الهام شما از کتاب از کجا بود؟
لورا دیو: من همیشه مجذوب جنایت واقعی بوده ام ، خصوصاً مواردی که شامل کلاهبرداری و اختلاس است. در اوایل دهه 2000 ، آنچه در Enron رخ داد کاملاً مجذوب من شد. به یاد دارم همسر مدیر عامل شرکت در حالی که مصاحبه می کرد و اظهار داشت شوهرش هیچ اشتباهی نکرده است را تماشا می کنم. بنابراین ، من شروع به تصور داستان زنی کردم که علی رغم ارائه شواهد مخالف ، از بی گناهی همسرش اطمینان داشت. من قلم را روی کاغذ نگذاشتم آخرین چیزی که او به من گفتهر چند تقریباً یک دهه بعد

و وقتی این کار را کردم ، می دانستم که می خواهم این کار را کمی متفاوت از آنچه قبلاً تعلیق داخلی انجام داده بودم ، انجام دهم. می خواستم هیجان انگیزی بنویسم که ریشه در امید دارد. منظور من از این حرف این است که من نمی خواستم اسلحه سیگار کشیدن این باشد که شوهر معلوم شود شر است ، یا اینکه شخصیت اصلی به دلیل اعتماد به نفس خود اشتباه کرده است ، یا اینکه داستان به خیانت بستگی دارد. با توجه به ماهیت ژانر ، می دانستم که این کار برای انجام یک کار سخت ثبت نام می کند. اما همانطور که شخصیت اصلی من (هانا هال) در پیچ و خم معضل خود گشت و گذار می کرد ، من می خواستم او راهی به جایی غیر منتظره ، جایی بهتر از تصور خود برای خودش پیدا کند.

PS: آیا نوشتن دنباله این کتاب را در نظر دارید؟
LD: کاملا. من دقیقاً می دانم که هانا ، اوون و بیلی را در کجا انتخاب می کنم – و ایده تصور فصل بعدی آنها را دوست دارم.

PS: آیا شما هرگز انتظار داشتید از یکی از کتابهای شما نمایشی ارائه شود؟ با این وجود جولیا رابرتز با بازی و تهیه کنندگی تهیه شده است؟
LD: نه ، کاملاً نه – و این واقعاً یک رویا است که به حقیقت پیوسته است! Red Om Films (شرکت جولیا رابرتز) و Hello Sunshine (کمپانی Reese Witherspoon) این مجموعه ها را برای Apple TV تولید می کنند و آنها واقعاً شگفت انگیزترین شرکا هستند. بسیار خوب بوده است که می توانم بخشی از خلق زندگی دوم برای این شخصیت ها باشم که برای من بسیار مهم است.

PS: بازیگران رویایی شما برای نمایش کیست؟
LD: جولیا رابرتز از قبل چنین رویایی است و من نمی توانم صبر کنم ببینم چه کسی متوجه اوون و بیلی خواهد شد (و همه شخصیت های فرعی دیگر).

PS: مادری برای شما چه معنایی دارد؟
LD: عشق ماندگار ، فعال ، بی قید و شرط.

PS: آیا کتاب های بیشتری در دست ساخت دارید؟
LD: بله ، الان دارم یک رمان جدید می نویسم. این یک درام خانوادگی بزرگ ، بهم ریخته و پرهیجان است که تعلیق خانگی نیز هست.

منبع تصویر: با احترام از آلن مورایاباشی

نقل قول ایستاده

“او لبهایش را گاز می گیرد ، مثل اینکه من را باور کند ، یا حداقل مثل اینکه شروع به باور کردن من کرده است – این چیزی بیش از چیزی است که می توانم در این لحظه امیدوار باشم. زیرا شما نمی توانید به مردم بگویید که به شما اعتماد کنند. که آنها می توانند “

طرز فکر

شخصیت ها ارزش سرمایه گذاری دارند ، اما آماده باشید که شرایط در اینجا به نوعی بدتر می شود. آماده باشید تا به معنای دوست داشتن شخصی بپردازید و در نهایت برای محافظت از او زندگی خود را رها کنید. از آنجا که این کتاب پیچ و تاب زیادی دارد ، با ذهنیت باز برای همه شخصیت ها وارد شوید ، زیرا هرگز اتفاقات را باور نخواهید کرد.

اگر دوست دارید این را بخوانید. . .

مشابه ، اما اصلاً شبیه فیلم نیست ماما میا!، آخرین چیزی که او به من گفت داستان یک مادر (یا نامادری) و یک دختر را روایت می کند که فقط به دنبال پاسخ هستند. با تمام قطعات در مقابل آنها ، آنها باید آنها را کنار هم قرار دهند تا در نهایت دریابند که حقیقت چیست ، مهم نیست که آنها آرزو می کنند واقعاً چیست. این دو اثر سرگرمی مخاطب را به سفری صمیمانه و پرتحرک سوق می دهد که مدت ها پس از پایان کار با آنها همراه خواهد بود.

پیام (های) چالش خواندن POPSUGAR

این رمان می تواند بیش از یک درخواست 2021 POPSUGAR Reading Challenge را بررسی کند. فقط یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

  • کتابی که در سال 2021 منتشر شده است
  • کتابی درباره کارها یا شروعهای تازه

خواندن چه مدت طول می کشد

از آنجا که این کتاب است واقعاً خوب ، گذراندن آن بیش از یک هفته طول نمی کشد (یا اگر یک پرخوان هستید فقط یک آخر هفته!). 303 صفحه است ، اما به لطف داستان غنی و سبک جذاب نوشتن ، در کمترین زمان از آن نسیم خواهید کرد.

این کتاب را به . .

اگر عضوی از یک باشگاه کتاب هستید ، رمان Dave را به ASAP به صف اضافه کنید. با طرح پیچیده ، شخصیت های دوست داشتنی و این حقیقت که معنای دوست داشتن شخصی در قلب آن است ، فرصت های بسیار خوبی برای بحث وجود دارد که می تواند همه چیز را از روابط با والدین و خواهر و برادر گرفته تا آنچه از ابتدا شروع می شود ، متمرکز کند. واقعاً یعنی.

خلاصه شیرین نقطه

آخرین چیزی که او به من گفت توسط لورا دیو (9 پوند) یک رمان جذاب ، صفحه برگردان و صمیمانه است که باعث می شود از کسانی که دوستتان دارند حتی در صورت سخت بودن قدردانی کنید. با هر صفحه ای که ورق می زنید ، خواهید دید که عشق بی قید و شرط واقعاً چقدر قدرتمند است.

رتبه بندی شکلک

+ 💕 + 😭 +

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>