آدام درایور و لیدی گاگا در مجموعه خانه گوچی | عکسها

[ad_1]

آدام درایور و لیدی گاگا نیرویی هستند که باید در نظر گرفته شوند. راننده ، عقرب ، گاگا ، برج حمل. برخی ممکن است آنها را یک مسابقه انفجاری بنامند ، که با توجه به پروژه جدید آنها با هم مناسب به نظر می رسد: خانه گوچی. کاستارها درام قتل آتی ریدلی اسکات را در مورد قتل مائوریزیو ، نوه گوچیو گوچی ، با بازی درایور هدایت می کنند. گاگا اولین نگاهی به این فیلم در سه شنبه در اینستاگرام انجام داد ، جایی که او و راننده برای یک شخصیت فوری در نظر گرفتند ، با عنوان: “Signore e Signora Gucci”

وای ، چیزهای زیادی برای باز کردن بسته در این عکس وجود دارد. عینک های راننده ، ژست دستی روی باسن ، ژاکت گره خورده گره خورده از کریس ایوانز در چاقوها بیرون. نیازی به گفتن نیست که گاگا با موهای سبزه خود به اضافه لایه های زنجیره ای طلایی که باعث ایجاد زلزله در ژنرال Z می شود ، به ما بازگشت. من می خواهم متن های خود را با بهترین دوست خود بر روی این عکس به شما نشان دهم ، اما از نظر احساسی ، من فقط آماده نیستم.

گاگا و درایور عکسهای متضاد قطبی در عکس خود هستند که سیاه و سفید مخالف بر تن دارند. این می تواند نشانه ای از خط داستانی پرتنش باشد ، جایی که گاگا نقش پاتریزیا رگیانی ، همسر سابق مائوریتزیو را بازی می کند. پاتریزیا در سال 1995 پس از آنكه وی را برای یك زن دیگر ترك كرد ، به جرم نقشه ترور مائوریزیو محكوم شد. او به عنوان “بیوه سیاه” ایتالیا بدنام شد و 18 سال قبل از آزادی در زندان در سال 2016 خدمت کرد. هنوز داستان ناشناخته زیادی باقی مانده است زیرا داستان زندگی واقعی به صفحه نمایش راه می یابد ، اما ما انتظار داریم قبل از تاریخ اکران 24 نوامبر پیش بینی شده منتشر شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>