آدرس های قالب بندی بریتنی اسپیرز مستند Britney Spears

[ad_1]

خواننده آمریکایی بریتنی اسپیرز برای اولین نمایش فیلم سونی پیکرز وارد می شود

منبع تصویر: گتی / والری مكون

سرانجام بریتنی اسپیرز در مورد آن صحبت می کند قاب بندی بریتنی اسپیرز، مستند FX / Hulu به بررسی جنگ بحث برانگیز محافظه کارانه ستاره پاپ با پدر جیمی اسپیرز ، دو ماه پس از انتشار در 5 فوریه. در 30 مارس ، پستی که در اینستاگرام بریتنی به اشتراک گذاشته شد ، افکار وی در مورد این مستند دلخراش را نشان داد ، در کنار ویدئویی از او در حال رقصیدن با “دیوانه” آئرواسمیت.

“از آنچه دیدم از نوری که مرا به آن فرو بردند خجالت کشیدم. دو هفته گریه کردم.”

وی نوشت: “زندگی من همیشه بسیار حدس زده می شد.” “تماشا کرد … و تمام زندگی ام را قضاوت کرد !!! من تمام زندگی ام را در معرض دید مردم قرار داده ام … !!! برای اعتماد به جهان با آسیب پذیری واقعی شما نیروی زیادی لازم است زیرا من همیشه اینگونه مورد قضاوت قرار گرفته اند … اهانت شده اند … و توسط رسانه ها خجالت زده شده اند … و من هنوز هم تا امروز هستم … !!!! همانطور که جهان ادامه می یابد و زندگی ادامه دارد ، ما هنوز هم همینطور هستیم به عنوان مردم شکننده و حساس !!! ”

در ادامه به آدرس این مستند پرداخته شد و به اشتراک گذاشت که در حالی که بریتنی آن را ندیده بود ، اما خجالت کشید. “از آنچه دیدم ، من از نوری که من را در آن قرار دادند خجالت کشیدم. من دو هفته گریه کردم و خوب … هنوز هم بعضی اوقات گریه می کنم !!!! من آنچه را که می توانم در معنویت خودم با خودم انجام می دهم سعی کنم شادی خودم را حفظ کنم … عشق … و خوشبختی ✨🙏🏼! !!!! ”

در حالی که این بیانیه به حساب اینستاگرام وی به اشتراک گذاشته شد ، هنوز هم حدس و گمان و نگرانی زیادی در مورد اینکه آیا بریتنی با توجه به محافظه کاری سختگیرانه خود ، شبکه های اجتماعی خود را کنترل می کند ، با وجود ادعای مدیر رسانه های اجتماعی خود ، کاسی پتری مبنی بر اینکه بریتنی “پست های خود را ایجاد می کند و زیرنویس های خود را برای او می نویسد اینستاگرام “.

علاوه بر نبرد محافظه کارانه بریتنی با پدرش ، قاب بندی بریتنی اسپیرز، ششمین قسط در نیویورک تایمز ارائه می دهد مستندات ، همچنین به سم درمانی در رسانه ها با ستاره پاپ و جنبش #FreeBritney ادامه می یابد. پس از سقوط این قسمت ، افراد مشهوری از جمله سام اصغری ، دوست پسر 5 ساله فعلی بریتنی ، به افشاگری ها و نبرد قانونی پاسخ دادند. در جلو ، به پست بریتنی در مورد مستند مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>