آدریان دونبار در سریال If 7 There is a Line of Duty فصل 7

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 06 ژوئن: آدریان دونبار در 6 ژوئن 2021 در لندن ، انگلیس ، در مراسم جوایز تلویزیونی آکادمی بریتانیا ویرجین مدیا 2021 در مرکز تلویزیون مشاهده شده است.  (عکس از Ricky Vigil M / GC Images)

سرانجام ممکن است امسال فهمیدیم که “H” چه کسی بود ، اما نمی توان انکار کرد که خط وظیفه فینال فصل 6 تفرقه افکن بود. این باعث شد برخی از هواداران به طور جدی ناامید شوند و برخی از طرفداران به فکر پایان دادن به عنوان نبوغ خالق جد مرکوریو در ایجاد استعاره از سیاست امروز هستند. با این حال ، آنچه باعث تعجب شد این است که آیا ما می خواهیم یک فصل 7 را بدست آوریم یا نه.

نه بی بی سی و نه مرکوریو حضور در یک فصل دیگر را تأیید یا تکذیب نکرده اند ، و این امید بسیاری از ما طرفداران LOD را دارد که ممکن است در کارتها باشد. اگرچه بازیگران همیشه در حفظ اسرار نمایش مهارت داشته اند ، اما آدریان دانبار ممکن است همین کار را کرده باشد بسیار با ظرافت به این واقعیت اشاره می کند که ممکن است یک فصل 7 داشته باشیم.

در حالی که مجری مراسم اهدای جوایز تلویزیونی آکادمی بریتانیا در ویرجین مدیا 2021 ، تام آلن از دانبار پرسید که یکی از پنج نفری که می دانستند “H” واقعاً چه کسی است ، چگونه است؟ “کاملاً ما می دانستیم که” H “کیست … و منظورم این است که شما می دانید ، منظور من این است که ممکن است راهی برای ادامه همه اینها وجود داشته باشد ، ما هنوز نمی دانیم ، اینطور است؟ منظورم این است که موارد زیادی وجود دارد از شایعات ، چه کسی می داند؟ ” دونبار گفت.

آلن خندید: “تو واقعاً در فرار از سوال جدی در این مورد خوب هستی” ، دونبار پاسخ داد: “من فقط فکر کردم آنجا می توانم چیزی به تو بدهم.”

سپس آلن مستقیماً متوجه موضوع شد و پرسید آیا قرار است به زودی سریال دیگری را بدست آوریم یا خیر ، دونبار پاسخ داد: “از این موضوع اطلاع ندارید ، آیا سریال دیگری می بینیم. من مطمئن هستم که همه سریال را می خواهند ، مطمئناً می خواهیم یکی ” می توانید کل مصاحبه را در کلیپ زیر مشاهده کنید و خود تصمیم بگیرید که Dunbar دقیقاً چه چیزهایی را می داد (یا نمی داد).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>