آدیداس سه مربی جدید استن اسمیت پایدار را منتشر کرد

[ad_1]

اسطوره لباس های ورزشی آدیداس با انتشار سه نسخه جدید ، عصر کاملا جدیدی برای شبح نمادین استن اسمیت خود اعلام کرده است. در سال 2020 ، آدیداس تعهد خود را برای پایان دادن به زباله های پلاستیکی تا سال 2050 از طریق نوآوری و مشارکت اعلام کرد. ‘استن اسمیت ، برای همیشه’ محدوده پایدار جدید این برند است که هدف آن ایجاد نسل جدیدی برای کفش است و به عنوان سنگ آهکی جدید برای نام تجاری در سفر پایداری خود عمل می کند.

ابتدا به عنوان کفش تنیس ، به نام “adidas Robert Haillet” منتشر شد و بعداً به استن اسمیت تغییر نام یافت ، به نام تنیس باز آمریکایی. از زمان عرضه ، استن اسمیت بیش از همه انتظارات بوده و به سرعت به یکی از محبوب ترین مدل های این برند تبدیل شده است. برای سال 2021 ، آدیداس برای پیشرفت در مأموریت پایداری خود ، کفش نمادین را تغییر می دهد و استن اسمیت را به سطح جدیدی از آزمایش متعهد می کند.

سایه های جدید از قسمت های رویی سفید “نخست سبز” ، مجموعه ای از مواد بازیافتی با عملکرد بالا و زیره های لاستیکی بازیافتی سفید تشکیل شده است. تکرار کفش زنان همچنین دارای گرافیک الهام گرفته از زمین ، زبانه پاشنه سفید و گرافیک زبان عاج است. هر جفت از مجموعه بسته بندی شده در جعبه آبی آدیداس ، که قبلاً بیش از 90٪ کاغذ بازیافتی تشکیل شده است ، بسته بندی می شود.

سایه های جدید استن اسمیت از 24 مارس برای خرید از سایت adidas.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>