آدیداس و استلا مک کارتنی مجموعه AW21 را راه اندازی می کنند

[ad_1]

محدوده جدید Stellashine آدیداس و استلا مک کارنی مجموعه نهایی تجهیزات الهام گرفته از دیسکو است که شما دیگر نخواهید از آن جدا شوید. این مجموعه شامل لباس های مجلل ورزشی ، به صورت تاپ های گل مایل به زرد و جوراب شلواری متناسب ، و کت های دوزی متالیک در شامپاین پاستلی ، رنگ خاکستری فضا و رنگ های سیاه براق است.

از نظر قطعه قهرمان ، بدون شک آدیداس توسط کفش ورزشی Stella McCartney Ultraboost ’21 است که برای اولین بار در یک نقره نقره ای منحصر به فرد به بازار عرضه شد. این کفش با ترکیبی یکپارچه از سبک و عملکرد ، از یک میانسول Boost فوق العاده پاسخگو و با Primegreen ساخته شده است. Primegreen همچنین در جدیدترین شبح استن اسمیت آدیداس مورد استفاده قرار می گیرد ، مجموعه ای از مواد بازیافتی با عملکرد بالا است که دارای یک قسمت بالای 50٪ بازیافتی است.

کمپین پاییز / زمستان 2021 به اعتلای خلاقان و فعالان نسل بعدی اختصاص دارد. این دستگاه از عالی ترین اسکیت سوار و بنیانگذار باشگاه اسکیت جم ، اوومی جانتا و مدل و هنرمند ، آنوتیدا پلویپتک برخوردار است. این کمپین با هدف تشویق حرکت در همه اشکال – از غلتکی تا دویدن – و همه کاره بودن مجموعه را برجسته می کند.

مک کارتنی در انتشار خود گفت: “هنگام ساخت این مجموعه ، ما می خواستیم این فرصت را به عوامل سازنده تغییرات بعدی ارائه دهیم تا خود را با ظاهری جسورانه بیان کنند که نه تنها باعث مد و عملکرد بالا می شود ، بلکه از نوآوری های آدیداس مانند Primegreen استفاده می کند ، مجموعه ای از مواد بازیافتی با کارایی بالا. بسیار جالب است که به فعالان در خط مقدم هنر و فرهنگ سکوی دیگری برای به اشتراک گذاشتن کارهای خود ارائه می دهیم. این قطعه دارای برخی قطعات کاملاً سرگرم کننده و منحصر به فرد ، با چاپها و سایه های جدید است که مرزهای آنچه را که در آن قرار دارند ، می برد. سبک پایدارتر به نظر می رسد. ما امیدواریم که این مجموعه به ما کمک کند تا جامعه ما در هنگام حرکت در زندگی ورزشی و ورزشی هدفمند عمل کنند. “

اکنون مجموعه را خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>