آدیداس و Peloton یک مجموعه پوشاک راه اندازی می کنند

[ad_1]

اگر در تمرینات Peloton وسواس دارید که عرق آن را تعریق کنید ، اکنون می توانید در حالی که لباس جدید و جذاب Peloton را می پوشید ، عرق کنید. و نه فقط هر بازرگاني جديد: سکوی تناسب اندام با همکاری آدیداس مجموعه ای از لباس های تمرینی و قطعات سبک زندگی را برای روزهای استراحت (معروف به ماراتن های Netflix) راه اندازی کرده است.

چه چیزی حتی خنک تر است؟ Robin Arzón ، Cody Rigsby و Ally Love این مجموعه توسط سه نفر از مربیان برتر Peloton طراحی شده است. مربیان شخصیت های امضای خود را به این قطعات آورده اند و این مجموعه با الهام از دهه 90 – لیست های پخش محبوب در تمرینات Peloton – با رنگ های صورتی نئون ، چاپ پاشیده و الگوهایی که از دفترهای موسیقی الهام گرفته می شود ، الهام گرفته شده است. این سبک ها در مردان ، زنان و تک جنسیت ها وجود دارد و اندازه آنها از XS تا 2X متفاوت است. آدیداس و Peloton می خواستند اطمینان حاصل کنند که آنها در حال خدمت به جوامع وفادار خود هستند ، که فقط در سال گذشته در طی همه گیری رشد کرده اند.

“یکی از مواردی که برای هر دو شرکت و به خصوص مربیان اولویت من اولویت است ، توانایی پرورش جامعه است ، دانستن اینکه منظور شما نه تنها داشتن احساس عملکرد خوب در لباس تمرین چیست ، بلکه می خواهد زیبا هم باشد ،” به POPSUGAR نه تنها یک مربی Peloton بلکه یک سفیر آدیداس است. “و بنابراین یافتن آن تقاطع واقعی یا آن نقطه شیرین بین سبک و عملکرد ، دانستن اینکه جامعه ما بسیار متنوع است و به این مفهوم متمایل است ، واقعاً الهام بخش بود.”

و در حالی که تعداد زیادی تکه سیاه و سفید و سرمه ای در این مجموعه وجود دارد ، عشق می خواهد مردم راحت از مناطق راحتی خود بیرون بیایند و رنگ بپوشند. وی گفت: “ما می خواهیم این جسورانه باشد. ما می خواهیم واقعیتی كه هستیم را بگوییم و صحبت كنیم. ما می خواهیم در میان جامعه خود برجسته باشیم.” “ما نمی خواهیم شما فقط در همیشه پوشیدن لباس سیاه احساس راحتی کنید. ما می خواهیم شما جرات کنید و رویای بزرگتری داشته باشید و جسورتر باشید. و بنابراین ما می خواستیم که در این مجموعه نشان داده شود.”

بدیهی است که این لباس ها توسط مربیانی طراحی شده اند که به همان اندازه که به شخصیت تمرینات لگد زدن الاغ معروف هستند. این امر در چگونگی ایجاد انگیزه در جامعه ، حکایاتی که در طول کلاس می پاشند و احتمالاً از همه مهمتر موسیقی آنها است. لاو گفت او سه ژانر دارد که مورد علاقه او برای آموزش است: پاپ ، هیپ هاپ و کانتری. لاو گفت: “من هرگز در طول یك میلیون سال فكر نمی كردم كه كشور را دوست داشته باشم.” “اما هنگامی که من در Peloton به مربیان همکارم معرفی شدم ، مانند این بود که” منتظر بمان ، کشور کاملاً پیش بینی شده است. اینجا شور و نشاطی وجود دارد که باید جستجو کنم. “

به جلو بروید تا یک نگاه اجمالی به مجموعه رنگارنگ و سرگرم کننده بیندازید و از خرید آن در 25 مارس هنگامی که اقلام برای خرید در دسترس قرار می گیرد هیجان زده خواهید شد. BRB ، تنظیم یک یادآوری تقویم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>