آرایشگاه های انگلستان باید بدانند که چگونه موهای آفرو را به جلو ببرند

[ad_1]

آرایشگاه مرد با ماسک محافظ صورت و خشک کردن موهای زن با سشوار در استودیوی زیبایی

به دنبال حمایت مداوم از بسیاری از چهره های برجسته در صنعت مو و زیبایی ، از جمله اداره صنعت زیبایی و زیبایی مو (HABIA) و مبارزات گسترده شورای زیبایی انگلیس برای یک صنعت آرایشگری بریتانیا ، شامل برش و فرم دادن به آفریقا و بافت همانطور که در دستورالعمل های ملی استاندارد شغلی (NOS) برای آرایشگری گزارش شده است ، مو اکنون برای آرایشگران و دانشجویان آرایشگری استاندارد خواهد بود. موهای آفرو و بافت اکنون برای همه انواع موها ، که پس از فراخوان برای فراخوانی بیشتر ، در یک استاندارد عمل برش و حالت دهی وجود دارد.

“هلنا گرزسک” ، رئیس افسر عملیاتی شورای زیبایی انگلیس ، به POPSUGAR گفت. (شورای زیبایی انگلیس در سال 2018 به عنوان راهی برای نشان دادن صدا ، نظرات و نیازهای صنعت زیبایی انگلیس ، از جمله آرایشگاه و لوازم آرایشی تاسیس شد.) “ما از زمانی که صنعت و HABIA را راه اندازی کرده ایم و برای این کار کمپین کرده ایم ، استانداردهایی برای انعکاس و نشان دادن طیف متنوعی از انواع مو و بافت های مشتریان در بخش های زیبایی و زیبایی مو. “

قبل از این تغییر ، با وجود تعداد زیادی از افراد با این نوع مو ، آرایشگران ملزم به تخصص در برش و حالت دادن به موهای دارای بافت و آفرو نیستند. بسیاری از مصرف کنندگان موی طبیعی مجبور شده اند برای پیدا کردن آرایشگاه هایی که بتوانند آنها را تهیه کنند ، تلاش خود را بکنند ، نه فقط برای مدل های محافظ مانند نوارهای بافته شده بلکه برای شستشو و سشوار.

جسیکا پریش ، بنیانگذار مجموعه محصولات مو فرفری Shedid & Parrish ، در ماه مارس در مصاحبه ای با POPSUGAR گفت: “لحظه ای که از لندن بیرون می روید و به شهرهای دانشگاه می روید ، هیچ چیز وجود ندارد.” “یکی از خواهرزاده های دوستم ، به عنوان مثال ، که در آزمایشات محصولات Shedid & Parrish با ما کار می کرد ، او در دانشگاه برایتون بود و برای اینکه موهایش را قبل از رفتن اصلاح کند ، مجبور شد به پکام برود. وقتی او در مدرسه بود موهایش مرتب می شوند. و شما فکر می کنید این دیوانه است. ” دیوانه ، بله ، اما همچنین غیر قابل قبول است ، و چیزی که امیدوارم با معرفی این دستورالعمل های جدید تغییر کند.

آرایشگر برنده جایزه و بنیانگذار رئیس بافتنی عروسک آبنوس دیون اسمیت به POPSUGAR گفت: “من بسیار خوشحالم که ما در مسیر درست حرکت می کنیم ، اکنون که استانداردها با چنین مرحله مهمی وارد عمل شده اند.” “من امیدوارم که این زمینه را برای آموزش بیشتر هموار کند ، زیرا کار با بافت طبیعی مو به همان اندازه کار بر روی انواع دیگر مو مهم است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>