آرایشگران میا نیل و جامیکا ویلسون تاریخ اسکار را ثبت می کنند

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=0ZfrlilUsG8

میا نیل و جامیکا ویلسون ماه گذشته به عنوان اولین زنان سیاه پوستی که نامزد اسکار در زمینه آرایش و آرایش شدند ، تاریخ را ثبت کردند و آنها یکشنبه شب هنگام دریافت جایزه بزرگ ، سقف شیشه ای را حتی بیشتر شکستند.

نیل و ویلسون به عنوان آرایشگر بر روی لباس کار کردند پایین سیاه ما راینی، که در آن ویولا دیویس و چادویک بوزمن بازی کردند که هر دو به ترتیب نامزدی در دسته های بهترین بازیگر زن و بازیگر را دریافت کردند. نیل به عنوان رئیس بخش موی اصلی فیلم و ویلسون به عنوان آرایشگر شخصی لباس شخصی دیویس کار می کردند و آنها جایزه بهترین آرایش و مدل مو را در کنار آرایشگر سرجیو لوپز-ریورا برنده شدند.

هنگامی که تیم این جایزه را پذیرفت ، نیل سخنان خود را با داستانی دلخراش درباره پدربزرگش ، هواپیمایی توسكی كه از فرصت معلمی در زادگاهش محروم شد ، حتی پس از سالها تحصیل در این رشته ، مقدمه كرد.

“من می خواهم از اجداد ما که کار را انجام داده اند تشکر کنم [and] نیل گفت که تکذیب شدند اما هرگز تسلیم نشدند. “و من نیز اینجا هستم که جامیکا ایستاده ام و این سقف شیشه ای را با هیجان زیادی برای آینده می شکنم زیرا می توانم زنان ترانس سیاه را که در اینجا ایستاده اند و خواهران آسیایی و خواهران لاتین و ما زنان بومی. و من می دانم که روزی غیر معمول یا پیشگامانه نخواهد بود ، بلکه طبیعی خواهد بود. “

پیروزی نیل و ویلسون نه تنها تاریخی است ، بلکه همچنین یادآور دیگری است که چرا نمایندگی در پشت صحنه از نظر کار شگفت انگیز مهم است که می تواند هنگام استخدام متخصصان زیبایی سیاه برای کار با استعدادهای سیاه در پروژه های فیلم و تلویزیون مهم باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>