آرایشگر سارا تانو خط سازمان آرایش را راه اندازی می کند – مصاحبه

[ad_1]

راه حل های ذخیره سازی Tanno نه تنها زیبایی کیت شما را زیباتر و دسترسی به آن راحت تر می کند ، بلکه می تواند به شما کمک کند تا درمورد کالاهایی که باید بیرون ریخته یا اهدا شود ، باقی بمانید. تانو به عنوان یک آرایشگر ، لباس بسیار بزرگی دارد (حتی وقت هم ندارد) تلاش كردن تمام کالاهایی که برای وی ارسال شده است) بنابراین برای مشتری هایش مهم است که محصولات را که منقضی شده یا خشک شده اند ردیابی کند و آنها را دور بیندازد. او دستیارانی دارد که در این روند به او کمک می کنند ، اما هر کسی می تواند روال سازمان خود را در خانه دنبال کند.

تانو توضیح می دهد: “من هر شش ماه دستیار خود را از طریق آنچه باز است ، به ویژه مراقبت از پوست و زیرسازی ، انجام می دهم و تاریخ انقضا را روی آن قرار می دهم.” آنها این کار را با برنامه ای به نام Beauty Keeper انجام می دهند که از کد دسته محصولات برای تعیین تاریخ انقضا دقیق آنها استفاده می کند. “اگر قرار است ظرف شش ماه آینده کارها منقضی شود ، او آنها را در یک منطقه خاص قرار می دهد ، بنابراین من می دانم که اگر این محصول را امتحان می کنم ، باید به زودی آن را انجام دهم ، یا آن را به یک اگر نزدیک به آن تاریخ است ، آن را بیرون می اندازم. “

به همین ترتیب ساده است – زمانی را برای خرید همه محصولات خود اختصاص دهید تا مشخص کنید کدام یک از آنها ارزش نگهداری دارند و کدام یک باید بروید (چه آنها در سطل آشغال بروند ، چه به یک دوست یا خیریه بروند).

این آخرین یا تنها مجموعه معرفی Tanno و iDesign با هم نخواهد بود – این دو نفر ابزارهای سازمانی بیشتری را برای تابستان امسال و حتی بیشتر در سال 2022 اذیت می کنند. در این میان ، فصل تمیزکاری بهار در پیش است و این سیستم ذخیره سازی جدید در نوک انگشتان من است ، بدون شک به سیستم شخصی Tanno که قطعات آن از 7 تا 49 دلار متغیر است ، یک تعمیر اساسی انجام می دهم.

با کمی عزم و شانس ، من – و امیدوارم شما که این مطلب را می خوانید – می توانم فضای زیبایی بسیار منظمی داشته باشم ، هرگز مجبور نیستم آنچه را که می خواهم با مو ، پوست یا آرایش خود انجام دهم زیر س questionال ببرم. این فقط به طور طبیعی خواهد آمد. و آیا این نوع سازگاری چیزی نیست که همه ما می توانیم این روزها استفاده کنیم؟

iDesign Signature Series x Sarah Tanno بین 7 تا 49 دلار است و از اول مارس در سایت amazon.com در دسترس است.

همه محصولات برجسته Allure به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.


اطلاعات بیشتر در مورد آرایش چشم:


اکنون ، ببینید تکامل آرایش چشم در 100 سال گذشته چگونه تکامل یافته است:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>