آرایشگر Lizzo’s Makeup Artist خود را شکست

[ad_1]

عشق از نظر رنگی بهتر به نظر می رسد و لیزو دقیقاً به این معنی است که قلب خود را روی آستین خود قرار دهد – یا به عبارت دقیق تر صورت خود. از زمانی که در سال 2019 برای اولین بار در بالای جدول قرار گرفت ، خواننده “چون دوستت دارم” ظاهر A + را ارائه می دهد که باعث شده بسیاری از ما با ارسال پیام کوتاه به چت گروهی بپرسیم ، “آیا می توانم این کار را انجام دهم؟” در مصاحبه ای با POPSUGAR ، هنرمند گریم Lizzo ، Alexx Mayo ، تکامل زیبایی خواننده را که طی سالها الهام گرفته بود ، شکست و چند راز راجع به ایجاد هر ظاهر رنگارنگ به اشتراک گذاشت.

وی به POPSUGAR گفت: “به یاد دارم اولین باری که با او کار کردم ، جهت آرایش فوق طبیعی بود ، تقریباً مانند آرایش بدون آرایش. خیلی زود ، این جفت آزمایشی تر شدند: “تعداد بیشتری مداد رنگی در جعبه مداد رنگی برای رنگ آمیزی وجود دارد و ما قطعاً دوست داریم با همه چیزهای موجود در جعبه رنگ آمیزی کنیم.”

“او تقریباً به شخصیت تبدیل می شود ؛ هرچه مو و آرایش می کنیم ، فقط همین می شود.”

کلید دستیابی به زیبایی شگفت انگیز هر از چند گاهی ، حتی پس از سالها فعالیت در صنعت زیبایی ، ترس از امتحان چیزهای جدید نیست. وی گفت: “نکته بسیار واقعاً جالب در مورد کار با لیزو این است که او واقعاً به ما اعتماد زیادی دارد و او واقعاً دوست دارد دید ما را زنده کند و واقعاً برای هر کاری آماده است.” “او تقریباً به شخصیت تبدیل می شود ؛ هرچه مو و آرایش به او دست می دهیم ، او همین طور می شود. و من فکر می کنم که این واقعا سرگرم کننده ای است که نه تنها ما داریم ، بلکه سرگرمی در آرایش و بازی با رنگ ها و موهای مختلف است.”

به خواندن ادامه دهید تا همه رازهای پشت صحنه مایو را که باید در مورد زیبایی “خوب به جهنم” لیزو بریزد ، ببینید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>