آرایش برگزیده منتقدان 2021 آنیا تیلور-جوی

[ad_1]

مکان نامشخص - 7 مارس: آنیا تیلور-جوی در بیست و ششمین دوره جوایز سالانه انتخاب منتقدان در تاریخ 07 مارس 2021 ، بهترین بازیگر زن در یک سریال محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون را می پذیرد. (عکس از گتی ایماژ / گتی ایماژ برای انجمن منتقدان)

برای بیست و ششمین دوره جوایز سالانه منتقدان ، بسیاری از افراد مشهور از راحتی خانه های خود به این مکان می پیوندند – اما این مانع از این نیست که همه به همین مناسبت بیرون بروند. از لباس های فوقانی تا مانیکورهای بی عیب و نقص ، هیچ جزئیاتی در امان نمانده است – حتی اگر این به معنای شکستن برس های آرایش خود باشد ، مانند آنیا تیلور-جوی.

در حالی که با تیم جذاب خود زوم می کرد ، تیلور-جوی وظیفه انجام آرایش خود را برای نمایش جوایز مجازی بر عهده گرفت. او از محصولات آرایش Dior برای ایجاد ظاهری کلاسیک و قدیمی الهام گرفته از هالیوود استفاده کرد که شامل بال کوچک و لب قرمز پررنگ بود. برای کمک به اطمینان از اینکه همه چیز روان پیش می رود ، جورجی آیزدل ، آرایشگر مشهور ، در هر قدم از راه بود. اگر از ما بخواهید ، همه هنگام استفاده از خط چشم مایع به پشتیبانی احساسی نیاز دارند.


منبع تصویر: کاربر اینستاگرام georgieeisdell

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>