آرایش توسط ماریو را در انگلیس از کجا بخریم؟

[ad_1]

اکنون دستیابی به محصولات Makeup by Mario توسط شما آسان تر است ، زیرا این برند تازه در Cult Beauty راه اندازی شده است!

در سال 2020 ، آرایشگر بسیار موفق ماریو ددیوانوویچ که به خاطر رابطه طولانی مدت کاری خود با کیم کارداشیان و بسیاری از افراد مشهور دیگر و همچنین میراث خود به عنوان یک مربی عالی شناخته شده است. وی نام تجاری آرایش خود را راه اندازی کرد (پس از اینکه طرفداران عملاً او را التماس کردند) تا 20 سالگرد زیبایی خود را به عنوان یک آرایشگر در Sephora جشن بگیرد ، سبک هنری و امضا را که با شهرت او شناخته شده است ، در خود بگنجاند. ددیوانوویچ در جریان مراسم راه اندازی Cult Beauty گفت: “همه چیز در این برند از تکنیک های من و از سبکی که در طول این سالها کار کرده ام الهام گرفته شده است.”

این مجموعه دارای 21 محصول است که سه سال ساخت آن شامل پالت سایه چشم ، مداد چشم ، هایلایتر ، میله های کانتور و رژگونه و برنز است. هرچند بلافاصله همه چیز به کالت زیبایی نمی رسد (صادقانه کیف پول ما از کالت و ددیوانوویچ تشکر می کند). ابتدا با مجموعه Master Mattes که شامل پالت کلاسیکی است که اتفاقاً مورد پسند او در کل مجموعه قرار دارد. ددیوانوویچ گفت: “این از رنگ پوست انسان الهام گرفته و بسیار جهانی است.” الهام او از تکنیک بسیار خاص آرایش چشم او است ، که در طول سالها کامل شده است. “وقتی روی چشم ها آرایش می کنم ، تمایل دارم از محصولات رنگی مانند پنهان کننده ها و پایه ها استفاده کنم و همچنین از تن های عمیق تر ، ابتدا تقریباً مانند آغازگر ، چشم را دود می کنم ، سپس با سایه وارد می شوم. بنابراین ، من پالت های سایه چشم خود را ایجاد کرده ام بر اساس آن تکنیک ، “اضافه کرد.

بهترین قسمت در مورد محصولات ددیوانوویچ این است که چقدر فکر کرده است که این محصولات کاربر پسند باشند – خواه یک آرایشگر حرفه ای باشید و یا یک مبتدی کاملاً. نگاهی دقیق تر به برخی از مجموعه های آرایش توسط ماریو ، که در تاریخ 23 ژوئیه آغاز می شود ، از زیبایی زیبایی ، در آینده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>