آرایش چشم صورتی نئونا نیکولا کاگلان 2021 گلدن گلوب

[ad_1]

ما واقعاً این را مدیون نیکولا کاگلان و آرایشگر او نیل یانگ هستیم که با ظاهر زیبایی 2021 طلای گلوب ما را از شر آرایش قفل ما خارج کرد. “#GoldenGlobes از خانه ، اما آن را” یک لحظه “کنید ،” کاگلان پست اینستاگرامی خود را از این ظاهر توصیف کرد – و لحظه ای که او واقعاً از پس آن برآمد.

در 29 فوریه ، Coughlan یکی از بهترین ها را خدمت کرد InStyle لحظات آسانسور در گلدن گلوب 2021 ، با پوشیدن لباس مولی گودارد زرد به سبک بریورتون و آرایش چشم صورتی نئون پخش شده برای استفاده از آن. یانگ به POPSUGAR گفت: “نیکولا آرایش را دوست دارد ، که برای یک آرایشگر عالی است ، بنابراین توافق کردیم که باید کاری گرافیکی انجام دهیم. من می خواستم آن را جسورانه اما زیبا کنم ، بنابراین همه چیزهای دیگر را عقب و مدرن نگه داشت.” “من فکر می کردم صورتی نه تنها او را از لباس بیرون می کشد ، بلکه در برابر زرد ظاهر می شود و به آن روحیه سردتری می بخشد.”

از آنجا که این لباس زرد بود ، یانگ تصمیم گرفت با استفاده از بنیاد صورت و بدن MAC Studio (27 پوند) رنگ چهره خود را گرم کند و برای برجسته سازی با Becca Cosmetics Skin Love Glow Glaze Stick (24 پوند). اکنون ، به رویداد اصلی: آرایش چشم. وی توضیح داد که برای به کار بردن سایه – که به کمال مطلق آمیخته شده بود – با استفاده از پایه Kryolan Neon Pink Aqua Color (30 پوند) شروع به کار کرد زیرا “به سرعت شدت می گیرد”. بعد ، او آن را با رنگدانه MAC در فرآیند سرخابی (17.50 پوند) بالا برد ، “ابتدا آن را بر روی درب فشار دهید و سپس آن را به سمت استخوان های ابرو بکشید تا یک ترکیب بی نظیر باشد.” یانگ آرایش چشم Coughlan را با استفاده از ریمل های زیاد به پایان رساند و برای ریمل مشکی مشکی Givenchy Volume Disturbia (23 پوند) استفاده کرد.

برای این ظاهر ، یانگ تصمیم گرفت خط چشم را نگه دارد. وی توضیح داد: “این مدرن تر و زیبا تر به عنوان جملات بالای چشم است.” “در غیر این صورت فقط به یک رنگ دودی تبدیل می شود و روی پوست رنگ پریده می تواند به صورت emo یا gothic ترجمه شود.”

اکنون که از جزئیات آن مطلع هستید ، وقت آن است که برای درخشان ترین و جسورترین سایه چشم که می توانید در ته کیف آرایش خود فرو بروید ، زیرا پس از خیره شدن به نگاه زیبای یانگ به کافلان برای هفتاد و هفتمین سالانه ، سخت است که نخواهید نقاشی بگیرید. جوایز گلدن گلوب.

بنیاد صورت و بدن MAC Studio

بنیاد صورت و بدن MAC Studio

هم اکنون خریداری کنید

لوازم آرایشی Becca Skin Love Glow Glaze Stick

لوازم آرایشی و بهداشتی Becca Skin Love Glow Glaze Stick

هم اکنون خریداری کنید

Kryolan Neon Pink Aqua Color

Kryolan Neon Pink Aqua Color

هم اکنون خریداری کنید

رنگدانه MAC در سرخابی

رنگدانه MAC در سرخابی

هم اکنون خریداری کنید

ریمل Givenchy Volume Disturbia ریمل مشکی

ریمل Givenchy Volume Disturbia ریمل مشکی

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>