آریانا گراند اولین مدل موی جدید باب را در اینستاگرام معرفی کرد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 27 مه: (فقط استفاده ویراستاری) در این تصویر که در تاریخ 27 مه منتشر شد ، آریانا گراند در صحنه جوایز موسیقی iHeartRadio در سال 2021 در تئاتر دالبی در لس آنجلس ، کالیفرنیا اجرا می کند ، که در 27 مه از FOX به طور مستقیم پخش شد. ، 2021. (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای iHeartMedia)

آریانا گراند اخیراً با دم اسبی معروف خود یکی از داغترین مدل های موی تابستان را معامله کرده است: باب – اما این تقریباً تمام چیزی است که اکنون می توانیم به شما بگوییم. هفته گذشته ، موقعیت ها خواننده یک ویدیوی کوتاه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت در آن سوار بر صندلی سرنشین اتومبیل دیده می شود که یک باب طول شانه با سبک دهه 60 را نشان می دهد ، انتهای آن را باز می کند. گراند ویدئو را به سرعت ارسال آن از صفحه خود پاک کرد ، اما بدیهی است که نه قبل از عکس گرفتن از صفحه و توسط بسیاری از طرفداران خود در اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذاشته شد.

این برش باعث می شود او آخرین چهره مشهوری باشد که می تواند موهایش را اصلاح کند ، و این شاید یکی از تغییرات بزرگی باشد که خواننده در موهای خود دیده است. هر زمان او دم اسبی (گاهی اوقات تا کمر) خود را پوشیده است ، طول آن معمولاً بیشتر است. ما مطمئن نیستیم که چه چیزی باعث شد وی فیلم مدل جدید خود را حذف کند ، اما فقط می توان امیدوار بود که به زودی بتوانیم نگاه بهتری به آن داشته باشیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>