آریانا گراند و دالتون گومز ازدواج کردند

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 26 ژانویه: آریانا گراند در شصت و دومین دوره جوایز سالانه گرمی در مرکز استاپلز در 26 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از دیوید کروتی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ)

آریانا گراند با دالتون گومز گره خورد! نماینده خواننده 27 ساله تایید کرد: “آنها ازدواج کردند.” مردم در روز دوشنبه. “این اتاق کوچک و صمیمی بود – کمتر از 20 نفر. اتاق بسیار شاد و پر از عشق بود. زن و شوهر و هر دو خانواده نمی توانستند شادتر باشند.” آریانا نامزدی خود را با آژانس املاک 25 ساله در ماه دسامبر با ارسال یک پست شیرین در اینستاگرام که نوشت: “برای همیشه و سپس برخی” اعلام کرد. آریانا و دالتون برای اولین بار در فوریه 2020 شایعات عاشقانه را برانگیختند ، پس از اینکه در بیرون باری در حال بوسیدن مشاهده شدند. آنها سرانجام با عاشقانه خود چند ماه بعد در موزیک ویدئو “Stuck With U” آریانا به صحن علنی رفتند. تبریک به زوج خوشبخت!

منبع تصویر: گتی / دیوید کروتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>