آریانا گراند 1 میلیون دلار ارزش درمان رایگان را به شما می دهد

[ad_1]

آریانا گرانده ، خواننده آمریکایی ، در 6 دسامبر 2018 در سیزدهمین رویداد سالانه زنان در موسیقی بیلبورد در اسکله 36 شهر نیویورک شرکت می کند. (عکس از آنجلا ویس / خبرگزاری فرانسه) (عکس از ANGELA WEISS / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

Ariana Grande و Better Help امیدوارند که بتوانند دسترسی مردم به خدمات بهداشت روان را بهبود بخشند. در تاریخ 29 ژوئن ، خواننده “POV” اعلام کرد که با خدمات مشاوره آنلاین همکاری کرده و 1 میلیون دلار (تقریبا 723،000 پوند) درمان رایگان به شما کمک می کند. این مشارکت با دسترسی به یک درمانگر مجاز در قالب یک ماه رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. گراند جزئیات بیشتری را درباره این فرصت در اینستاگرام ارائه داد.

“اگرچه تصدیق می کنم که درمان نباید برای افراد ممتاز باشد بلکه چیزی است که همه به آن دسترسی دارند و تأیید می کنم که این مسئله در طولانی مدت برطرف نمی شود ، من واقعاً می خواستم این کار را انجام دهم به امید الهام بخشیدن به انگشت شست در ، برای کمک به درخواست کمک ، و امیدوارم ذهن خود را از هر نوع قضاوت در مورد این کار خلاص کنید! ” او در رسانه های اجتماعی توضیح داد. گراند پیروان را تشویق می کند که برای بهتر شدن در یک ماه با بهترپوش دات کام.com/ariana روبرو شوند. پس از آن ، کاربران می توانند با تخفیف 15 درصدی از ماه دوم خود ، تمایل به تمدید و ادامه کار را انتخاب کنند.

“من امیدوارم که این نقطه شروع مفیدی باشد و بتوانید در زندگی خود فضا ایجاد کنید و ادامه دهید!” گراند ادامه داد. “التیام خطی یا آسان نیست اما قول می دهم شما ارزش تلاش و وقت را دارید!” این خواننده در گذشته در مورد سلامت روان خود و PTSD که از زمان بمب گذاری در منچستر در کنسرت خود در سال 2017 با آن زندگی می کند ، صحبت کرده است. در سال 2019 ، او در توییتر خود قدردانی کرد برای تأثیر درمانی بر او. وی نوشت: “درمان چندین بار زندگی من را نجات داده است.” “اگر از درخواست کمک می ترسید ، این کار را نکنید. مجبور نیستید دائماً درد داشته باشید و می توانید ضربه روحی را پردازش کنید. من کارهای زیادی برای انجام دارم اما حتی شروع به آگاهی است که ممکن است “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>