آزمایش ویرایشگر چالش آرایش کاغذ توالت TikTok

[ad_1]

می پرسید ، من دو شیشه پر از هر برس سایه چشم دارم که می توانم بخواهم یا بخواهم ، پس چرا من می خواهم سایه چشم خود را با دستمال توالت استفاده کنم؟ به دلیل TikTok. چالش آرایش کاغذ توالت که در برنامه اشتراک ویدیو وجود دارد ، نشان می دهد دوستداران آرایش با استفاده از یک پارچه بسته شده دستمال توالت ، رنگدانه های سایه چشم را روی پلک خود می زنند تا جلوه ای آبرنگ ایجاد کند. تصمیم گرفتم امتحانش کنم.

با یک پیمایش سریع در هشتگ چالش #toiletpapermakeupchallenge و واضح است که این ترفند نامتعارف آرایش خود را به رنگهای روشن و زنده نشان می دهد. بنابراین ، من Tarte Adelaine Morin Palette (30 پوند) ، سه پایه و رول توالت را از دستشویی گرفتم (با عرض پوزش برای دوست پسر من که با اقدامات من بسیار گیج شده بود) ، و شروع به کار کردم.

مثل اکثر افراد TikTok که سعی در این چالش آرایش داشتند ، من عصبی بودم. هک در بهترین حالت کثیف به نظر می رسید و من کاملاً متقاعد نشده ام که بتوانم آن را بردارم. من پلک های خود را با Primer Anastasia Beverly Hills Eyeshadow Primer (15 پوند) آماده کردم و چهار رنگ از پالتم را انتخاب کردم تا در جلوه ای کامل استفاده کنم: “beep bop” (قهوه ای تیره مات) ، “رئیس خانم” (نارنجی مات سوخته) ، “مامان مورین” (برنزه مات) و “دختران حامی دختران” (زرد مات). بسیاری از TikTokers از پالت های رنگین کمان استفاده می کردند اما من یکی از آنها را در دست نداشتم.

من یک تکه کوچک کاغذ توالت را به صورت توپی که دارای چین و چروک زیادی بود ، تکه تکه کردم و سپس آن را به رنگ اول ، “بوق بیوپ” وارد کردم. لازم بود کمی آن را دور بزنم تا رنگدانه سایه چشم کافی روی کاغذ بیفتد ، اما وقتی آن را گرفتم ، آن را به گوشه خارجی چشم فشار دادم. فقط با یک رنگ روشن ، نگاه کردم. . . جالب هست. اما همانطور که TikTokermimiermakeup گفت ، “همیشه به روند کار اعتماد کنید”. من با یک تکه کاغذ توالت جدید به رنگ بعدی خود ، “رئیس بانو” حرکت کردم و مراحل را تکرار کردم – گاهی اوقات چند بار کاغذ را مهر کردم تا اطمینان حاصل شود که رنگ کافی منتقل شده است – تا زمانی که هر چهار رنگ را روی پلک هایم داشتم.

در این مرحله ، سایه چشم من کمی آشفته به نظر می رسید ، اما من می توانم پتانسیل موجود در آن را ببینم. من از مقداری کانسیلر برای پاک کردن سایه چشم که به گونه هایم منتقل شده استفاده کردم و سپس از یک برس سایه چشم صاف استفاده کردم تا کمی “beep bop” را در خط مژه پایین خود مخلوط کنم. سپس ، چند مژه ریمل را به مژه های بالا و پایین خود کشاندم.

در عرض 10 دقیقه ، من حالت سایه چشم آبرنگ پیدا کردم که هرگز نتوانسته ام دست آزاد ایجاد کنم. من می توانستم خودم را در حال بازسازی این هک آرایش برای یک رویداد خاص مانند کنسرت ، مهمانی یا ماه پراید در سال آینده ببینم. صادقانه می گویم هنوز شوکه شده ام و همینطور کار کرده است – به نظر می رسد بسیار چالش برانگیزتر از آنچه که هست باشد.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / جسیکا هرینگتون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>