آلانتوئین برای مراقبت از پوست برای چه استفاده می شود؟

[ad_1]

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب و بررسی شده است. اگر با استفاده از پیوندهای موجود خریدی انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

اگر بدنبال تحقیق در مورد مواد مراقبت از پوست هستید ، آلانتوئین را در بالای لیست خود اضافه کنید. در حالی که عنصر به همان اندازه که مثلاً اسیدهای سالیسیلیک یا هیالورونیک مورد توجه قرار می گیرند ، مورد توجه قرار نمی گیرد ، در بسیاری از فرمول های مراقبت از پوست گنجانده شده است ، بنابراین ممکن است متوجه شده باشید که در برخی از موارد مورد علاقه شما ذکر شده است.

آنچه جالب است این است که آلانتوئین در واقع یک ترکیب شیمیایی است که به طور طبیعی در بدن شما وجود دارد ، اما هنگامی که در مراقبت از پوست استفاده می شود ، گاهی به صورت مصنوعی در آزمایشگاه ساخته می شود. (این گیاه همچنین می تواند از برخی گیاهان از جمله گیاه کامفری یا بابونه استخراج شود.) این محصول به لطف وضعیت تهدیدی سه برابر ، به محصولات زیبایی شما راه پیدا کرده است. دیوید پتریلو ، شیمی دان لوازم آرایشی و بنیانگذار Perfect Image می گوید: “هدف اصلی آن در مراقبت از پوست به عنوان یک عامل تسکین دهنده پوست است.” “همچنین مرطوب کننده است و همچنین می تواند سلول های مرده پوست را پاک کند.” برخی مطالعات کوچک نشان داده اند که درمان های موضعی که به طور خاص آلانتوئین را با عصاره پیاز ترکیب می کنند ، می توانند به کاهش زخم های جراحی کمک کنند. این مطالعات ممکن است حاکی از آن باشد که خواص آلانتوئین می تواند به انتقال زخم از حالت التهابی به حالت بازسازی بافت کمک کند ، اما طبق مقاله منتشر شده در مجله آکادمی پوست آمریکا.

دکتر اوباگی می گوید: “تحقیقات کمی در مورد این عامل منتشر شده است ، اگرچه چندین دهه است که وجود دارد.” “بنابراین بسیاری از ادعاها درباره مزایای آن ممکن است حکایت داشته باشد.” بنابراین شما احتمالاً متعجب نخواهید شد که بفهمید که آلانتوئین بیش از نقش اصلی در مراقبت از پوست مانند یک فرد فرعی درمان می شود. پتریلو می گوید: “این عنصری نیست که حداقل تنها غالباً به تنهایی باقی بماند و بلکه پشتیبانی اضافی در فرمول هایی است که بدنبال آبرسانی ، مرطوب سازی یا لایه برداری هستند.” “خواهید دید که با مواردی مانند اسید هیالورونیک برای آبرسانی یا اسید گلیکولیک برای لایه برداری و نیاسینامید همراه است. اینها از حمایت قابل توجهی برخوردار هستند. [from research] به خودی خود. “(مرتبط: 12 محصول تسکین دهنده و آبرسان جو دوسر که پوست و مو شما در زمستان به آن احتیاج دارد)

پانتریلو می گوید: آلانتوئین احتمالاً در مرطوب کننده هایی که به منظور تسکین قرمزی و تحریک هستند بسیار مفید است. وی می گوید: “فواید آلانتوئین ساده است: ضمن تسکین گردش سلول و ایجاد اثر مرطوب کنندگی ، به تسکین پوست کمک می کند.” “از بین این سه مزیت ، تسکین دهنده پوست و مرطوب کننده بهترین جفت پوست در کنار هم است ، بنابراین ممکن است در مرطوب کننده ای که به دنبال تسکین پوست است ، ارزش بیشتری داشته باشد. در فرمول لایه بردار ، معمولاً لیفتینگ سنگین توسط گلیکولیک اسید یا اسید آلفا هیدروکسی دیگری (AHA). “

دکتر اوباگی پیشنهاد می کند که اگر می خواهید حتی بیشتر مشخص شوید ، بررسی کنید که آیا یک فرمول دارای یک ماده انسداد (ماده ای مهر و موم کننده برای جلوگیری از از دست دادن رطوبت باشد) در کنار آلانتوئین باشد. چرا؟ آلانتوئین به عنوان ماده مرطوب کننده دسته بندی می شود ، بدین معنی که آب را از لایه میانی پوست (درم) به لایه سطحی پوست (اپیدرم) می کشد و همچنین یک کراتولیتیک دارد ، به این معنی که به شکستن پیوندهای بین مرده های فوق کمک می کند دکتر اوباگی توضیح می دهد که سلول های پوستی. وی می گوید: “مهمترین عامل یافتن مرطوب کننده ای است که آلانتوئین در آن وجود داشته باشد اما با یک ماده انسداد متعادل باشد تا پس از رسیدن به سطح پوست ، از دست دادن رطوبت بیش از حد به محیط جلوگیری کند.” اگرچه مستعد آکنه هستید ، همیشه می خواهید از استفاده از مرطوب کننده همراه با انسداد اجتناب کنید زیرا این امر می تواند باعث ایجاد آکنه شود. انسداد های ضخیم می توانند سلول های مرده پوست و باکتری ها را که در نهایت منجر به شکستگی می شوند ، به دام بیندازند.

همه اینها را گرفتی؟ اکنون که اطلاعاتی در مورد آلانتوئین دارید ، در اینجا چند محصول تسکین دهنده پوست وجود دارد که از این ماده تشکیل دهنده برخوردار است.

آن مطالعات در مورد اثرات پیاز و آلانتوئین بر اسکارهای جراحی را به خاطر می آورید؟ این ژل اسکار ترکیبی از آلانتوئین و عصاره پیاز پیاز با پانتنول مرطوب کننده است. (مرتبط: چگونه برای همیشه از شر اسکار خلاص شویم)

همانطور که از نام آن مشخص است ، هدف از این مرطوب کننده کاهش قرمزی هنگام آبرسانی به پوست است. این ماده برای پوست در انتهای طبیعی تا چرب طیف ساخته شده و حاوی موادی مانند ریشه شیرین بیان ضد التهاب و عصاره چای سبز است.

ماسک لاستیکی دکتر جارت کریو با آلانتوئین تسکین دهنده

ماسک لاستیکی دو مرحله ای دکتر جارت از تأثیرات سرما درمانی الهام گرفته شده است. این تنوع “تسکین دهنده” آلانتوئین و سنتلا آسیا را ترکیب می کند ، ماده دیگری که به طور بالقوه ترمیم زخم را تشویق می کند.

اگر به لوسیون بدن نیاز دارید ، می توانید کرم تسکین دهنده ژل Cetaphil را با آلوئه امتحان کنید. این فرم برای تسکین سریع و محافظت از متجاوزان محیطی در آینده برای پوست خشک و ترک خورده تهیه شده است.

این کرم مرطوب کننده 10 کرم نامیده می شود زیرا حاوی 10 ماده ای است که برای بهبود پوست آنها انتخاب شده است ، وعده می دهد تا پوست حساس را آبرسانی و آرام کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>