آلیس لوین و لوئیز ترو برای نمایش: ادیسه جنسی تیم می شوند

[ad_1]

لوئیس ترو و آلیس لوین برای نمایش جدیدی به نام همکار می شوند ادیسه جنسی، که به کانال 4 می آید.

میزبان پخش کننده لوین و همکاری دهنده پادکست های خنده دار پدر من پورنو نوشت، و مجری تهیه شده توسط مستند Theroux ، ادیسه جنسی هدف آن کشف “آنچه” در رابطه با جنسیت و رابطه جنسی در دهه 2020 “طبیعی است” است. در طول سه قسمت 60 دقیقه ای ، “[Levine] در بیانیه مطبوعاتی شبکه 4 ، آمده است: او به اتاق خواب های کشور دعوت می شود ، پیش فرض های خود را به چالش می کشد و کشف می کند که وقتی قید انطباق جنسی کنار می رود ، چه اتفاقی می افتد. ”

“این افتخار واقعی است که اولین مجری است که لوئیس به عنوان تهیه کننده اجرایی با آن کار می کند ، مخصوصاً بعد از سالها تماشای برنامه هایش افتخار واقعی است. ما هر دو شیفته تناقضات زندگی مردم هستیم – عجیب و غریب ، در کنار دنیوی و معمولی لوین گفت ، امیدوارم که این فیلم ها گرم و خنده دار ، غافلگیر کننده و حساس باشند. و اگر بتوانیم تابو راجع به صحبت در مورد رابطه جنسی را حذف کنیم ، این یک امتیاز بزرگ است.

“من همیشه فیلمهایی با موضوع جنسیت را به عنوان چالش برانگیزترین فیلمها دیده ام اما وقتی آنها را درست می کنید بیشترین پاداش را دارند. علایق جنسی ما بدون شک اساسی ترین جنبه ما است و در زمانی زندگی می کنیم که بسیاری از ما فرضیات در حال بازنگری هستند ، “گفت تروکس. “این فرصتی است برای بررسی همه این موارد ، و انجام این کار با یک مجری که گرما ، ذکاوت ، هوش و حساسیت او را به یک راهنمای ایده آل برای زمین های گاه دشوار تبدیل می کند.”

هنوز جزئیاتی درباره زمان عرضه سری جدید وجود ندارد ، اما در صورت کسب اطلاعات بیشتر این مورد را به روز می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>