آلیشیا سیلورستون در هلی استایلز Grammys Clueless Blazerما هیچ قانع کننده ای نداریم که شر هوروویتز بازی مد دهه 90 خود را مانند پشت دست کاملا آرایش یافته خود می داند ، به همین دلیل وقتی آلیشیا سیلورستون خودش در پست 63 اینچ گرمی برای پست هری استایلز یک پست کامل را در شبکه اینستاگرام خود اختصاص داد ، همه ما گوش داشتیم. جوایز “من عاشق # ارتعاشات بی کفه @ harrystyles هستم !!” آلیشیا یک پست اینستاگرامی را زیرنویس کرد ، که حاوی یک کلاژ از خودش به عنوان شر و هری در بلیزر زردرنگ گوچی اش بود. “شر از این ظاهر شیک بسیار افتخار می کند (و کاملاً تأیید می کند !!). پیروزی شما در # GRAMMYs دیشب را تبریک می گویم !!!”

وقتی شر هوروویتز بازی مد شما را بررسی می کند ، باید امیدوار باشید که مرتکب هیچگونه مصنوعی نشده اید. اما هری ، که روز یکشنبه جایزه بهترین اجرای انفرادی پاپ را به خانه خود برد ، با ظاهری الهام گرفته از دهه 90 ، مانند بالدوین به نظر می رسید ، حتی اگر آن را در Alaïa خریداری نکرده باشد. در حالی که شر هرگز پوشیده شده از ماده مخدر بو و پرتوی شطرنجی درون خود نبود بی سر و صدا، هری آزادی های خلاقانه ای را به دست آورد و قطعات را با هم جفت کرد تا ظاهراً متعلق به بی سر و صدا تالار مشاهیر. هری همچنین بلیزر و شلوار مخمل قهوه ای قهوه ای خود را با برخی از لوازم جانبی تهیه کرد خطر جواهرات و ظاهر را با مانیکور سیاه و نقره ای و تطبیق ناپذیر به پایان رساند. نیازی به گفتن نیست که ما کاملاً باگ هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>