آلیشیا سیلورستون در هلی استایلز Grammys Clueless Blazer

[ad_1]

ما هیچ قانع کننده ای نداریم که شر هوروویتز بازی مد دهه 90 خود را مانند پشت دست کاملا آرایش یافته خود می داند ، به همین دلیل وقتی آلیشیا سیلورستون خودش در پست 63 اینچ گرمی برای پست هری استایلز یک پست کامل را در شبکه اینستاگرام خود اختصاص داد ، همه ما گوش داشتیم. جوایز “من عاشق # ارتعاشات بی کفه @ harrystyles هستم !!” آلیشیا یک پست اینستاگرامی را زیرنویس کرد ، که حاوی یک کلاژ از خودش به عنوان شر و هری در بلیزر زردرنگ گوچی اش بود. “شر از این ظاهر شیک بسیار افتخار می کند (و کاملاً تأیید می کند !!). پیروزی شما در # GRAMMYs دیشب را تبریک می گویم !!!”

وقتی شر هوروویتز بازی مد شما را بررسی می کند ، باید امیدوار باشید که مرتکب هیچگونه مصنوعی نشده اید. اما هری ، که روز یکشنبه جایزه بهترین اجرای انفرادی پاپ را به خانه خود برد ، با ظاهری الهام گرفته از دهه 90 ، مانند بالدوین به نظر می رسید ، حتی اگر آن را در Alaïa خریداری نکرده باشد. در حالی که شر هرگز پوشیده شده از ماده مخدر بو و پرتوی شطرنجی درون خود نبود بی سر و صدا، هری آزادی های خلاقانه ای را به دست آورد و قطعات را با هم جفت کرد تا ظاهراً متعلق به بی سر و صدا تالار مشاهیر. هری همچنین بلیزر و شلوار مخمل قهوه ای قهوه ای خود را با برخی از لوازم جانبی تهیه کرد خطر جواهرات و ظاهر را با مانیکور سیاه و نقره ای و تطبیق ناپذیر به پایان رساند. نیازی به گفتن نیست که ما کاملاً باگ هستیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>