آلیشیا یون بنیانگذار هلو و لیلی در زمینه محصولات زیبایی کره

[ad_1]

سالها در ایالات متحده ، اقدامات کره ای در زمینه مراقبت از پوست اعتبار مناسبی را دریافت نکرده اند و بنیانگذار هلو و لیلی ، آلیشیا یون ، برای تغییر آن تلاش کرد. تربیت دو فرهنگی یون که هم در سئول و هم در نیویورک بزرگ شده بود ، بر دیدگاه وی درباره مراقبت از پوست و فرهنگ شکل دهنده آن تأثیر گذاشت. او همیشه به زیبایی علاقه داشت و در تلاش برای کشف پوست خود در فرهنگ کره غوطه ور بود. یون پس از مبارزه با اگزمای شدید ، کار خود را به عنوان یک بانکدار و مشاور ترک کرد و به مدرسه زیبایی رفت.

یون به POPSUGAR گفت: “وقتی فهمیدم چگونه می توانم ظاهر و احساس پوست خود را تغییر دهم ، بسیار قدرتمند بود.” “این احساس شادی ناشی از مراقبت از پوست من بود – این احساس مثبت است که می توانم بفهمم چه چیزی برای من کار می کند. فهمیدم این علاقه من است ، کمک به دیگران برای تغییر پوست.”

هلو و لیلی 9 سال پیش به عنوان یک خرده فروش K-beauty راه اندازی شد ، زمانی که هنوز زیبایی کره ای جزو جریان اصلی ایالات متحده نبود. یون که در ایالات متحده بود ، فهمید که اکثریت قریب به اتفاق محصولات کره ای مراقبت از پوست در دسترس نیستند ، بنابراین او تلاش کرد فلسفه کل نگرانه ای را که با آن بزرگ شده است به مجموعه جدیدی از مصرف کنندگان معرفی کند.

یون گفت: “میراث زیبایی کره من بسیار تحت تأثیر من قرار گرفته است زیرا من این دیدگاه را دارم که مراقبت از پوست مربوط به سلامتی است”. مهمتر از همه ، مراقبت از پوست و مراقبت از خود چیزهای پوستی نیست.

“میراث زیبایی کره بسیار بر من تأثیر گذاشته است زیرا من این دیدگاه را دارم که مراقبت از پوست مربوط به سلامتی است.”

یون هنگام کار در زیبایی گفت که متوجه دو چیز شده است – هر دو در مسیر تغییر است. اول ، این واقعیت که زیبایی آسیایی و کره ای “روند” نامیده شده است. با توجه به این رسم ها ، مواد تشکیل دهنده و شیوه ها از قرن ها پیش وجود داشته است ، این فقط یک مد نیست ، حتی اگر برخی از شرکت های آمریکایی مراقبت از پوست آن را به عنوان یکی از آن ها برچسب گذاری کنند. دوم ، ابزارهای نام تجاری جدید مانند gua sha یا تشخیص نادرست محل تولید مواد ، نه تنها غیراخلاقی است بلکه از نظر تجاری نیز غیرعاقلانه است زیرا مصرف کنندگان از اعتبار و اعتبار استفاده می کنند. یون گفت: “وقتی صحبت از موارد خاصی از آسیا می شود ، مهم است که مارک ها و تولیدکنندگان محتوا اعتبار خود را در جایی که لازم است ارائه دهند.”

برای یون ، آوردن آنچه او از کره به آمریکا می دانست به روش اصیل و اطمینان از معرفی صحیح مقوله زیبایی آسیا مهم بود. و این دقیقاً همان کاری است که او انجام داد: یون اولین کسی بود که زیبایی کره ای را به هوا در آمریکا به QVC وارد کرد ، K-beauty را به CVS معرفی کرد ، با Target همکاری کرد و برنامه K-beauty را در Sephora راه اندازی کرد.

“اگر شما از یک گروه مردمی که دچار بحران هستند بهره مند می شوید ، من معتقدم که مسئولیت شماست که سخنان خود را مطرح کرده و از آنها محافظت کنید.”

اکنون که Peach & Lily یک برند جهانی زیبایی با محصولات خاص خود است (اگر سرم تصفیه کننده پوست شیشه ای را امتحان نکرده اید ، این نشانه شماست) ، یون با استفاده از صدای خود علیه تنفر آسیایی صحبت می کند. یون گفت: “به عنوان یک کره ای آمریکایی ، این قدرت را به من داده است که می دانم می توانم بلند صحبت کنم ، می توانم آنچه را که اتفاق می افتد محکوم کنم و می توانم دیگران را نیز به این کار تشویق کنم.”

پلت فرم مارک وی باعث شده است که او به اهمیت گفتن چیزی در مواقع پریشانی و همچنین چگونگی نگفتن هر چیزی بیانگر باشد. یون گفت: “من می خواهم مارك های دیگر زیبایی را نیز در نظر بگیرم و آنها را تشویق كنم.” “یک ضرورت تجاری و اخلاقی برای انجام این کار وجود دارد. اگر از یک گروه مردمی که دچار بحران هستند بهره مند می شوید ، من معتقدم مسئولیت شما است که سخنان خود را بیان کنید و از آنها محافظت کنید.”

از مارک های زیبایی جهانی گرفته تا مصرف کنندگان منفرد ، همه توانایی ایجاد تغییر مثبت و ایستادگی در برابر نژادپرستی و نفرت در این جهان را دارند. یون گفت: “من فکر می کنم اگر باور کنید که می توانید تغییری ایجاد کنید ، نحوه صحبت شما تغییر می کند. این مسئله کمتر می شود ،” من جعبه را علامت زدم و صحبت کردم “. “این اتفاق می افتد ،” نه ، من این کار را انجام می دهم زیرا اهمیت می دهم و به این دلیل که واقعاً می توانم تغییری ایجاد کنم. ”

برای روش های اضافی برای جلوگیری از نفرت آسیایی ، می توانید در اینجا بیشتر بیاموزید.

منبع تصویر: با احترام از آلیشیا یون

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>