آملیا دیمولدنبرگ در مشارکت خود در Gumtree

[ad_1]

در حین قفل کردن ، بسیاری از ما خود را در خرید اقلام عجیب و غریب می دیدیم تا شب و روزهایی را که در خانه می گذرانیم قابل کنترل تر کنیم. ما نان موز پختیم ، خانه هایمان را به شب های باشگاهی مضمون تبدیل کردیم و مقادیر فراوانی موم خریداری کردیم تا امتحان کنیم و تکرار کنیم آنهایی که شمع های بدن زن که دور خود را تمام کرده اند. آنچه که ما متوجه نشده بودیم ، این بود که قفل شدن واقعاً به پایان خواهد رسید ، و ما با بقایای پخت و پز ، شب های باشگاه و تلاش های ناموفق (بسیاری) در ساخت شمع روبرو خواهیم شد و به زودی فضای کم خواهیم کرد تا همه آن را ذخیره کند. اونجاست تاریخ مرغ فروشیآملیا دیمولدنبرگ وارد می شود. او توسط Gumtree استخدام شده است تا “دختر اعتیاد به مواد مخدره” ساکن آنها باشد ، به ملت کمک می کند تا از شر همه چیزهایی که در حین قفل کردن خریداری کرده اند خلاص شود. ما با دیمولدنبرگ همراه شدیم تا کمترین میزان قفل شدن ، کار با Gumtree را بدست آوریم و بفهمیم ماری کوندو آینده ای دارد یا نه تاریخ مرغ فروشی.

در سال گذشته ، دیمولدنبرگ در نهایت (دقیقاً مانند سایر کشورها) مقادیر زیادی از وسایل مورد نیاز خود را خریداری کرد. وی به POPSUGAR گفت: “من بارهای زیادی را خریداری کردم ، زیرا هیجان ناشی از این که پسر تحویل دهنده به در منزل شما آمد تنها تنها اتفاق مهیجی بود که رخ داد.” به طور طبیعی ، این س questionsالات بیشتری در مورد ما ایجاد کرد ، و دیمولدنبرگ خریدهای عجیب و غریب خود را از جمله قهوه سازهای نمک و فلفل سگ Scottie ، لیوان داستان اسباب بازی و آینه قدیمی میخانه که کلمات “ویسکی اسکاچ قدیمی” را می گوید ، علیرغم واقعیت این است که وی ویسکی نمی نوشد. این یک مجموعه قابل توجه و البته تصادفی است ، باید اعتراف کنیم.

فروشگاه انتخابی Dimoldenberg برای خرید این موارد عجیب و غریب البته Gumtree است ، و توضیح می دهد که به این دلیل است که “شما خرده ریزهایی می گیرید که هرگز در جاهای دیگر واقعاً نخواهید یافت ، چیزهایی که مردم دارند یا چیزهایی که از طریق خانواده منتقل شده است.” وی همچنین به اشتراک گذاشت که بازار ویژه فروش کمپتون در کامپتون وجود دارد که قصد دارد از آن بازدید کند ، اما این یکی از فروشگاه های ویژه پرندگان اولیه است زیرا حدود ساعت 5 صبح شروع می شود. ما می توانیم بفهمیم که چرا او هنوز فرصتی برای رفتن نداشته است.

ایده خلاص شدن از شر چیزهایی است که بسیاری از ما در حین قفل کردن به آن علاقه مند شده ایم ، زیرا به نوعی به ما کمک می کند احساس کنیم مثمر ثمر هستیم و از وقت اضافی مفروض استفاده می کنیم. همانطور که در ویدئوی دختران اعتیاد به مواد مخدره برای Gumtree مشهود است ، نکات دیمولدنبرگ برای فروش کالاهای ناخواسته به شرح زیر است: “همه چیز خوب به نظر می رسد وقتی که یک بوآ پر را جلوی آن لرزانید” و “[you need] بسیاری از دستهای جاز. “اشاره کرد. این کمدین معتقد است که” چیزی وجود دارد که باعث آزاد شدن زندگی شما شود. حتی اگر من چیزهای کوچک و چیزهای خود را داشته باشم ، بسیاری از چیزها را نگهداری نمی کنم و این همه چیز در خانه ندارم. من همه طرفدار این هستم که همه چیز را کنار بگذارم زیرا فکر می کنم خیلی خوب است که ذهن شما در همه جا کمد و کمد نداشته باشد. “او همچنین به ما گفت که مادر و خواهر او هم کتابدار هستند ، که به وضوح به او و او کمک می کند فضای سازمان یافته تر از یک فرد متوسط ​​است.

بدون نام بردن از ماری کوندو نمی توانید در مورد شلوغ کردن زندگی و مرتب نگه داشتن امور صحبت کنید. دیمولدنبرگ اعتراف کرد که او یکی از طرفداران کوندو و روش های او است ، و توضیح داد که “من یک شخص کاملا مرتب هستم که می توانم بگویم ، بنابراین بله من به او علاقه مندم.” با این اوصاف ، وقتی صحبت از ایده حضور کوندو در قسمت بعدی می شود تاریخ مرغ فروشی، کمدین خیلی مطمئن نبود. “من احساس می کنم که او ممکن است با تمام چاشنی های مختلف موجود در آنجا کمی استرس داشته باشد. همه سس های همبرگر مختلف و سس چیلی ، و گاهی اوقات سس چیلی در واقع در بطری سس برگر است و شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی می افتد او گفت: در همه جا نمک وجود دارد. او ممکن است کمی در این مورد خسته کننده باشد ، و همچنین کاملاً ساکت و محرمانه به نظر می رسد. صادقانه بگویم ، افراد دیگری هستند که من او را برای حضور در این برنامه قرار می دهم. از نظر کیست می خواست دوست دارم در فروشگاه مرغ غذا بخوریم ، در بالای لیست دیمولدنبرگ بازیکن انگلیس جک گریلیش قرار دارد ، بنابراین بدون توجه به اینکه فوتبال به خانه می آید یا نه ، ما صمیمانه امیدواریم که Grealish این کار را انجام دهد.

از نظر برنامه های آینده دیمولدنبرگ ، او خارج از یک برنامه شفاف در سراسر کشور و خوردن مرغ سوخاری با بازیکن انگلیس ، او در حال کار بر روی یک سری کاملاً جدید YouTube به نام چه کسی اهمیت می دهد؟، با کانال کمدی دیو. “من این سریال را دوست دارم زیرا با سریال بسیار متفاوت است تاریخ مرغ فروشی. من به خیابان می روم و از مردم در مورد طیف وسیعی از موضوعات مختلف س questionsال می کنم – میلیاردرها اولین قسمت بودند ، سپس فرهنگ و بحران مسکن را لغو کردند. “این سریال به سبک vox-pops فیلمبرداری شده است ، و دیمولدنبرگ گفتند که “چیزی بسیار زیبا در مورد این واقعیت وجود دارد که شما هرگز نمی دانید مردم می خواهند چه بگویند و شما بسیار غافل می شوید. این به نوعی در مورد میزبان است ، اما در واقع فقط در مورد افراد روزمره است. به خصوص با موضوعاتی مانند امور جاری و سیاست ، من می خواستم که این نمایش فقط به نظر من یا من که تبلیغ می کنم نباشد ، اما می خواستم حرفهای مردم را بشنوم. این در واقع همان چیزی است که مردم دور از حوزه توییتر فکر می کنند. “

هر قسمت از این مجموعه تاکنون منجر به گفتگوهای جالب ، بازخورد تفرقه انگیز و افشاگری های شگفت انگیز به ویژه قسمت اول در مورد فرهنگ لغو شده است. دیمولدنبرگ گفت که “وقتی در توییتر باشید ، [the idea of] لغو فرهنگ فقط احساس طاقت فرسایی می کند ، اما من از همه می پرسیدم که آیا آنها لغو شده اند یا نگران لغو آن هستند یا مانند آنها ، “نه ، من در واقع مشکلات واقعی دیگری داشته ام که به آنها اهمیت می دهم.” دیمولدنبرگ در پاسخ به این سال که آیا او نگران این است که خودش لغو شود ، گفت: “من قبلاً این کار را انجام می دادم ، اما فکر می کنم این قسمت نشان می دهد که نکات مثبت برای لغو فرهنگ از نظر پاسخگویی مردم نسبت به کاری که انجام داده اند وجود دارد. این یک فرآیند یادگیری از اشتباهات شما و آموزش خود و دیگران و رشد از این موارد است. من مسئولیت زیادی درمورد آنچه می گویم دارم و قبل از گفتن مطالب یا قبل از هر کاری به همه چیز فکر می کنم. تمام محتوای من ، مطمئن می شوم که محترمانه ، جالب باشد و چیزی به کسی بدهد که شاید قبلاً نداشته باشد. “

در زیر آملیا دیمولدنبرگ را در عمل برای Gumtree تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=jMslGHekRVk

منبع تصویر: Gumtree

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>