آموزش رقص نورماني و شان بانكد “Wild Side” را مشاهده كنيد

[ad_1]

برخی از پنجه های زانو را بگیرید ، همسترینگ خود را دراز کنید و اگر در یک ساختمان آپارتمانی زندگی می کنید به همسایگان طبقه پایین خود هشدار دهید ، زیرا نورمانی به تازگی یک آموزش رقص برای موزیک ویدیوی “Wild Side” خود منتشر کرده است. دوشنبه شب ، خواننده به طور مستقیم در Instagram و TikTok به همراه طراح رقص شان بانكهد و گروه رقصنده اش به كار گرفت تا روال پیچیده ای را برای طرفداران علاقه مند به یادگیری آن در خانه خراب كند و نشان می دهد كه این كار احمقانه ای است. قبل از آموزش گام به گام حرکات ، نورمانی پیش گفت: “فکر نکن که من فقط یک شبه این را گرفتم” ، و بانک هد نیز با توصیه “این قطعاً رقص ضعیف نیست” همان احساسات را تکرار کرد. خود (و زانوهای خود) را هشدار دهید!

سپس این گروه هر حرکتی را انجام می دهند و کالبدشکافی می کنند ، و اطمینان حاصل می کنند که برای موارد خاص نیز تغییراتی در آن اعمال می شود. اگر در این هفته یک ساعت وقت دارید و به یک تمرین خوب کاردیو احتیاج دارید ، با آموزش کامل فوق همراه باشید ، سپس با بازبینی ویدئوی “Wild Side” در زیر ، کریوی روان آنها را تحسین کنید. برای این رقص آماده شوید تا خوراک TikTok خود را در 3 ، 2 ، 1 غرق کنید. . .

https://www.youtube.com/watch؟v=DFMEBquxeO8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>