آناستازیا بورلی هیلز بررسی موم یخ زدگی موی منجمد

[ad_1]

صفحه “برای شما” در TikTok من را بهتر از بخش “خریدهای پیشنهادی” در حساب Amazon Prime من و بخش “توصیه شده برای شما” در حساب Sephora Insiders من به طور کامل می شناسد. که ترسناک است. . . بلکه هیجان انگیز است. هر بار که برنامه را باز می کنم ، یک هک زیبایی جدید پیدا می کنم که من را کاملا متحیر کرده است یا محصولی را که فقط باید امتحان کنم.

در یکی از آخرین جلسات پیمایشی در اواخر شب ، متوجه شدم که همه افراد TikTok با یک محصول جدید آناستازیا بورلی هیلز که موم سبک کننده Brow Freeze Styling نامیده می شود ، وسواس دارند که اتفاقاً من از ملاقات با خود آناستازیا سوار دست خودم را گرفته بودم. از همان لحظه معرفی محصول ، وسواس زیادی نسبت به آن داشتم ، بنابراین از یافتن افرادی در TikTok که کاملاً با توانایی های آن نیز علاقه مند هستند ، تعجب نکردم.

Brow Freeze یک موم ضخیم و ضخیم است که به شما کمک می کند سبک ابرو بزرگ و کرکی را که قبلا اعتقاد بر این بود تنها با یک صابون امکان پذیر است ، بدست آورید. بعد از اینکه موم انعطاف پذیر را از طریق ابرو شانه کردید ، به نظر می رسد که هر مویی با توجه به حالت ایستاده و برجسته شده است. فقط با استفاده از یک محصول ، بلافاصله می توانید احساس “ابرو پسران” را بدست آورید ، اما همچنین می توانید با یک پودر ابرو یا قلم ابرو رنگ آمیزی شده بر روی آن ایجاد کنید تا از ابعاد واضح تری برخوردار شوید.

هنگامی که من قبل از عرضه محصول با Soare برای یک جلسه بزرگنمایی ملاقات کردم ، وی به من نسخه آزمایشی نحوه دوست داشتن آن را ارائه داد و نکات وی تفاوت عمده ای در کاربردهای من داشت. ابتدا به یک قرقره با کمی خم شدن در انتهای آن نیاز دارید تا قلم مو را در شیشه کوچک موم آغشته کنید. وی به شما توصیه کرد که اسپولی را به آرامی در ژل بازی کنید اما بدون اینکه زیاد سنگین باشید با محصول – کمی طولانی می شود. سپس ، او درب شیشه را بست (ممکن است محکم اضافه کنم ، زیرا اگر موم در تماس با هوا بیش از حد طولانی شود ، می تواند خشک شود) و برس با روکش محصول را در بالای درب کشید تا بیش از حد از بین برود. فقط پس از اتمام این مراحل ، کار روی ابروهای خود را شروع کرد. با حرکات آهسته به سمت بالا ، او موهای ابروهای خود را به سمت بالا مسواک زد ، بنابراین بلافاصله ظاهر ضخیم تر و پرزدارتری داشتند. وی توضیح داد که اگر آن ابرو شکلی را دوست دارید ، که من این کار را می کنم ، می توانید در آنجا متوقف شوید ، یا اینکه با بقیه برنامه های روزمره خود ادامه دهید تا مناطق پراکنده را پر کنید یا تعریف بیشتری اضافه کنید.

از آنجا که من به طور طبیعی ابروهای پرپشتی دارم (و از زمانی که من در هنگام کار در خانه رشد آنها را شروع کردم فقط ضخیم تر شده اند) ، من معمولاً آنها را پر نمی کنم ، اما همیشه به دنبال ژل یا مومی هستم که به من کمک کند شکل آنها را کامل کنید موم Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax (24 پوند) این کار را می کند و ابروهای پرز و پررنگی به من می دهد ، همانطور که در TikTok و Instagram مشاهده می کنید ، که تقریباً تمام خواسته های من در زندگی است.

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / جسیکا هارینگتون


آناستازیا بورلی هیلز بررسی موم یخ زدگی موی منجمد

Anastasia Beverly Hills Brow Freeze Styling Wax

هم اکنون خریداری کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>