آناستازیا بورلی هیلز در Boots Online و Instore راه اندازی می شود

[ad_1]

ما در آستانه فرا رسیدن روزهای بسیار خوب پیشروی هستیم زیرا آناستازیا بورلی هیلز در Boots راه اندازی می شود! آخرین علامت تجاری پر سر و صدا که در خرده فروش بهداشت و زیبایی مورد توجه قرار گرفته است ، داشتن یک محصول ابرو متناسب با هر نوع نیاز شما است. نوک قلم نمدی خوب؟ ژل پاک کنید؟ لعنتی؟ مداد کلاسیک؟ جدی ، ABH همه چیز را دارد. نه تنها این بلکه این برند اولین پایه خود را در سال 2019 و اولین ریمل خود را در سال 2020 راه اندازی کرد. اوه ، و محصولات لب زیادی دارد تا آرایش شما را نیز هیجان انگیز کند.

راه اندازی Anastasia Beverly Hills بسیاری از مارک های هیجان انگیز دیگر را دنبال می کند که به خیابان بزرگ محلی ما راه می یابند. ما در حال صحبت با Drunk Elephant ، Uoma Beauty ، MAC Cosmetics ، Nars و دکتر جارت + هستیم ، تا چند مورد را ذکر کنیم. این تازه آغاز کار خرده فروش است – با ابتکار عمل و مارک های سریع ، کارهای دیگری در انتظار شماست.

آناستازیا بورلی هیلز 1 آوریل را در فروشگاه های Boots و به صورت آنلاین در Boots.com راه اندازی می کند.

منبع تصویر: آناستازیا بورلی هیلز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>