آنا تیلور-جوی صورتی لباس Alexandre Vauthier Feather در SNL

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی رفت شنبه شب زنده در یکی از پر زرق و برق ترین لباس هایی که او را در آن دیده ایم. آرایشگر او Law Roach همه Queen’s Gambitبه دنبال نمایش موفق NBC است. او از لباس سفید لغزشی پیتر دو با شانه پر گرفته تا مینی لباس عروس صورتی مولی گودارد که بهترین مدل دهه 60 بود ، می پوشید.

در حالی که همه لباسهای او در این نمایش زرق و برق دار بودند ، اما آنچه را که او هنگام رفتن پوشیده بود ، مجذوب ما شد. به نظر می رسد که آنیا بهترین لباس را برای آخرین بار در هنگام پوشیدن یک لباس صورتی Alexandre Vauthier که دارای پارچه پر بود ، پس انداز کرد. او این تعداد رنگارنگ را با پاشنه های پلت فرم فلزی طلایی توسط جوزپه زانوتی مورد استفاده قرار داد. لباس مجلسی یک شانه این خانم بازیگر با ارسی ساتن به دور کمرش آمد. او در حالی که در طول مسیر به هواداران سلام می کرد ، در حالی که به سمت اتومبیل خود می دوید ، گلها را در دست داشت. TBH ، تصاویری که او با لباس مجلل عجله به سمت اتومبیل خود می رفت ما را به یاد فرار سیندرلا از توپ سلطنتی می انداخت قبل از اینکه ساعت به نیمه شب برسد. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به جلو بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>