آنتونی راموس روی کک و مک و موهای همیشه عوض شده اش | مصاحبه

[ad_1]

همیلتون آلوم چیز زیادی در مورد مراقبت از پوست، اما او نام هرکسی را که در صندلی سالنش نشسته است به خاطر می آورد. اکنون ، پس از یک سری Netflix و ستاره ای متولد می شود، اما درست قبل از رهبری در تابستان امسال در ارتفاعات ، آنتونی راموس یکی دو چیز در مورد تحول آموخته است. در مصاحبه ای که گفته شد جذابیتدون ابلمن ، بازیگر / خواننده و ترانه سرا ، دقیقاً می گوید که این دروس چیست و از کجا نشات گرفته است.

در آرایشگاه که در بروکلین بزرگ شده بود ، آرایشگاه جایی بود که می توانستید نه تنها برای کوتاه کردن مو ، بلکه خرید سی دی نیز به آنجا بروید. شما باید در مورد اینکه چه کسی در حال حاضر بهترین هنرمند است – رپ ، خواننده R&B و هر کسی – صحبت کنید. شما می خواهید به آرایشگاه بروید و در مورد اتفاقات دیروز در بلوک صحبت کنید.

بعضی اوقات فقط برای آویختن به آرایشگاه می رفتم. من حتی نمی رفتم که موهایم را کوتاه کنم. در طول این سالها ، من چند آرایشگر داشته ام. آقایی بود به نام کنت که اولین مدل موی من را در خیابان Knickerbocker در بوشویک به من داد ، [Brooklyn,] در مغازه ای به نام Blazing Skins. سپس به سراغ پسری به نام کی رفتم و سپس یکی از پسرانم که من با او بزرگ شدم و با او بیس بال بازی کردم ، اندرو شروع به کوتاه کردن موهای من کرد.

اکنون ، یکی از دختران خانه ام که با آنها به مهد کودک رفته ام ، موهایم را کوتاه می کنم. آن را به عنوان یک تصادف آغاز شد. در سال 2016 ، من سعی کردم موهایم را بافته کنم او باید آن را داشته باشد، این مجموعه نتفلیکس با اسپایک لی. (او می خواست آن را برای فصل اول کوتاه کند ، بنابراین مجبور شدیم او را متقاعد کنیم که موهای من را نگه دارد [long]پسر من مثل این بود: “یو ، من آن شخص را پیدا کردم. او زن ناخوشایند است. او آتش گرفته است. او اهل بوشویک است.” او روز بعد در اتاق قدم می زند و من مثل “لیزا؟ موهایت را کوتاه می کنی؟ او هنوز مغازه ای نداشت ، اما اکنون مغازه ای به نام The Cut Gallery در بوشویک دارد. الان جایی است که من برشهایم را می گیرم. دیدن معراج او بسیار حیرت انگیز بوده است. برای اولین بار رفتن به مغازه او ، دیدن عمویش که سقف را نقاشی می کرد ، و لیزا اولین صندلی خود را راه اندازی کرد برای من الهام بخش بود. حالا موهای من کوتاه است و من به آن عادت کرده ام.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>