آنیا تیلور-جوی در لباس دیور در نمایشگاه کروز دیور بی حس می شود

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی که با دیدی درخشان در دیور قرار گرفته بود ، ورود خود را به نمایشگاه Cruise 2022 با نام تجاری در آتن ، یونان آغاز کرد و به تنهایی اظهار داشت: “فرشهای قرمز برگشته اند عزیزم!” ملکه Gambit بازیگر زن یک چشم انداز در یک نقره دوزی شده و ایجاد کف چمن بود که به خوبی می تواند اشک در چشم شما ایجاد کند ، اگر مانند ما در یک سال و نیم گذشته جلوه ای از چهره پررنگ را از دست داده باشید. آیا اکنون فقط برای شرکت در نمایش های مد لباس های فرش قرمز می پوشیم؟ من به یاد ندارم که لباسهای شایسته اسکار یکی از وسایل اصلی در ردیف اول باشند ، اما ، من همچنین اینجا نیستم که در مورد معناشناسی بحث کنم. اگر ما لباس آکادمی اسکار را برای یک عکس عکاسی در روز پنجشنبه می پوشیم ، من فقط اینجا هستم تا بگویم لطفا و از شما متشکرم – و این تصاویر فرش قرمز را با همه شما به اشتراک بگذارم.

پیش رو ، لطفاً لذت ببرید که آنیا تیلور-جوی مانند یک الهه مطلق به نظر می رسد – مناسب ما می دانیم! – برای حضور در آخرین مجموعه Dior در یونان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>