آنیا تیلور-جوی عضو تیمی در گلدن گلوب است

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی در یک بحث داغ و میان نسل مو موضعی اتخاذ کرد. برای هر خواننده ای که هنوز شبهای خود را صرف پیمایش در TikTok نکرده است ، هزاره ها به شدت از قسمت کناری دفاع می کنند در حالی که زیبایی قسمت میانی را بزرگتر می کنند. و اکنون ، در گلدن گلوب 2021 ، Queen’s Gambit ستاره با یک وارد چت شد عمیق قسمت جانبی و یکی از برجسته ترین جایزه ها نشان می دهد زیبایی در حافظه اخیر وجود دارد. (اگرچه اعتراف می کنم ، من کمی نگران بودم که بینایی او برای لحظه ای در آن دچار اختلال شود).

به سبک گرگوری راسل ، موهای بلند پلاتینیوم تیلور-جوی نسبتاً صاف و با اندکی خم شدن در انتهای آن نگه داشته شد. ظاهر آرایش او ، توسط جورجی آیزدل ، متشکل از سایه چشم برنز سبک ، مقداری رژگونه و لب صورتی خنثی بود که همگی با محصولات Dior بدست آمد. مانیکور نامناسب او ، شامل رنگهای مختلف صورتی و قرمز لهستانی ، نیز چشم نواز بود. نگاه دقیق تر به جلو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>