آنیا تیلور-جوی لباس دوم Dior برای گلدن گلوب می پوشد

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی به سختی وقت کافی به ما داد تا آرواره های خود را از تحسین لباس سبز گلدن گلوب خود برداریم و قبل از اینکه جلوه دیگری از نمایش جلوه ای برای جشن پیروزی بزرگ خود بدهد. پس از غرق شدن در جایزه بهترین بازیگر زن در یک مجموعه محدود یا فیلم سینمایی ساخته شده برای تلویزیون ، Queen’s Gambit ستاره به لباس دوم تغییر یافت که توسط مدیر خلاق Dior ، ماریا گراتزیا چیوری ، طراحی شده و توسط Image Architect Law Roach طراحی شده است. شماره ساتن به رنگ آبی کمرنگ دارای یک گردن بند بدون بند ، صاف ، کمر چاق و دامن کامل مناسب برای چرخاندن شب دور بود. اگرچه این لباس در نگاه اول ساده به نظر می رسد ، اما به لطف انبوهی از مواد تور که در زیر آن مخفی شده اند ، ساخت آن در واقع بیش از 150 ساعت به دو صنعتگر نیاز داشته است. او.

آنیا این لباس رومانتیک را با پمپ های انگشت انگشت تطبیق دیور ، قسمت کناری پر زرق و برق او و همان جواهرات خیره کننده تیفانی و شرکت که در هنگام نشان دادن جایزه به تن داشت ، مدل داد. برای تازه کردن حافظه خود ، شامل یک گردنبند با بیش از 120 الماس (!) ، یک حلقه الماس و یک جفت گوشواره با هزینه – آیا شما آماده این کار هستید؟ – 1.5 میلیون دلار وای پیش از این بخوانید تا لباس جذاب و جذاب Anya را پس از گلوب از همه جنبه ها تحسین کنید ، سپس آنچه را که ستاره های دیگر برای نمایش مجازی می پوشیدند جلب کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>