آن ماری نایل هوران اجرای “ترانه ما” جاناتان راس

[ad_1]

در تاریخ 29 مه ، آن ماری و نایل هوران قرار است در نمایش ظاهر شوند نمایش جاناتان راس برای یک اجرای بسیار خاص. این زوجین اخیراً همکاری مورد انتظار خود را منتشر کردند ، تصنیفی شیرین به نام “ترانه ما” ، و استقبال طرفداران (و استنها) بسیار باورنکردنی بود. آن ماری و هوران هر دو با راس به گفتگو نشستند تا درباره روند پشت آهنگ و ساخت ویدیوی الهام گرفته از گفتگو صحبت کنند.

هنگامی که از او در مورد چگونگی همکاری با هوران پرسیدند ، آن ماری برای بینندگان توضیح داد که “من در یک برنامه رادیویی بودم و آنها گفتند ،” من می خواهم با چه کسی همکاری کنم؟ ” و من گفتم: “نایل ​​هور آن …” این نحوه تلفظ شما نیست. این روش شیک است. او از این حرف خندید. ”

این زوج همچنین در مورد فیلمبرداری این ویدئو بحث کردند ، جایی که آن ماری فاش کرد ، “من رانندگی می کردم زیرا در آن روز تصاویر زیادی از زنانی که با ماشین رانندگی می کردند وجود نداشت. بنابراین من کنترل را در دست گرفتم – تقریباً مردیم. این بود همه تپه ها و وسایل ، دور گوشه تپه می چرخند و من نمی توانم آن را بچرخانم ، بنابراین نزدیک بود که بمیریم. ” به گفته هوران ، خواننده توسطماموریت غیرممکن رانندگان در حین فیلمبرداری فیلم ، که بسیار چشمگیر به نظر می رسد!

در بیانیه ای از این نمایش ، هوران همچنین در مورد گذشته خود با One Direction صحبت کرد و در پاسخ به پتانسیل یک دیدار مجدد ، گفت که “هنوز با [the boys] همیشه. چند بچه کوچک از آنها وجود دارد. هرکسی خودش موفقیت خودش را دارد. من از کاری که می کنم لذت می برم مطمئناً ، اگر همه می خواستند این کار را انجام دهند ، من به خاطر آن دلسرد می شوم. . . شما به نوعی نیاز دارید که همه در یک اتاق قرار بگیرند و گپ بزنند ، اما من نمی دانم چه زمانی این اتفاق می افتد. داشتن یک عقیده همیشه سخت خواهد بود. تا وقتی که همه کاملاً درگیر نبودند ، من نمی خواهم این کار را انجام دهم. من نمی خواهم کسی را نیمه مجبور به انجام آن کنم. “

نمایش جاناتان راس در تاریخ 28 مه ساعت 9.30 شب از ITV پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>