آهنگ “رشد” Willow Smith و Avril Lavigne را گوش کنید

[ad_1]

ویلو اسمیت در حال حاضر صحنه پاپ-پانک را بر عهده دارد ، بنابراین فقط یک زمان لازم بود که او برای همکاری به Avril Lavigne ضربه بزند. آهنگ این دو ، “Grow” ، دارای همه ساخته های موفق است ، از جمله ضرب آهنگ بسیار جذاب و شعرهایی که نمی توانید فراموش کنید. در حال پیوستن اسمیت و لاویین در این پیست نوازنده درام ، تراویس بارکر است که همچنین با اسمیت در موسیقی متن ویرجین TikTok “روح شفاف” همکاری کرد.

اسمیت در مصاحبه ای با گفت: “من می خواستم کمی بیشتر خودم را باز کنم و فقط در استودیو اینقدر ضد اجتماعی نباشم.” V مجله “من خیلی هیجان زده هستم که قرار است آهنگی را در آلبوم با Avril Lavigne داشته باشم. او بسیار شاخص است. از [ages] 13 تا 16 ، او بت من بود. واقعاً خوب است که بتوانید با ملکه پاپ پانک ضبط موسیقی پاپ پانک کنید. “شما می توانید آهنگ کامل را در ویدیوی بالا گوش دهید. سپس آلبوم جدید اسمیت را ببینید ، اخیراً همه چیز را احساس می کنم، که در حال حاضر در حال پخش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>