آواز “برود لارسون” اولیویا رودریگو “حسادت ، حسادت” را تماشا کنید

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 02 نوامبر: بری لارسون در گالا فیلم + هنر LACMA 2019 در LACMA در 02 نوامبر 2019 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از دیوید کروتی / پاتریک مک مولان از طریق گتی ایماژ)

منبع تصویر: گتی / دیوید کروتی / پاتریک مک مولان

به نظر می رسد بری لارسون به اندازه ما در آلبوم ابتدایی اولیویا رودریگو گیر کرده است. روز دوشنبه که اتفاقاً یک ماهگی بود ترشانتشار، کاپیتان مارول بازیگر با تعجب ما با جلدی از “حسادت ، حسادت” رودریگو ، آبی های ما را پس از آخر هفته درمان کرد. لارسون که در یک ژاکت و کلاه بیس بال آراسته شده بود ، گیتار خود را برداشت و اولین آیه و آواز آهنگ را کج کرد ، که این مقایسه ، انتظارات از خود نفرت انگیز و غیرواقعی است که استفاده از شبکه های اجتماعی می تواند ایجاد کند. لارسون در حالی که تصاویر ویدئویی از جلد خود را در اینستاگرام و توییتر به اشتراک می گذاشت ، نوشت: “ازoliviarodrigo متشکرم که حرفهایت را به دنیا گفتی”

طرفداران قدیمی لارسون می دانند که این اولین بار نیست که او آوازهای فرشته خود را به نمایش می گذارد. تنها در یک سال گذشته ، او اجرای خود از ترانه های “The 1” ، تیلور سوئیفت ، “آینده من” بیلی الیش و “خوب باش” از آریانا گراند را خواند و اینها تنها آهنگ هایی است که وی برای ضبط کردن برای پیروان شبکه های اجتماعی خود انتخاب کرده است. اوه ، کارهایی که برای داشتن خانه در خانه انجام می دهیم ترش جلسه مربا با او!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>