آگوست 2021 فال – پیش بینی عشق و شغل

[ad_1]

اوت شروع به بسته شدن می کند وقتی پیام رسان عطارد به سمت Libra flirty حرکت می کند دوشنبه ، 30 آگوست. این زمان برای زمزمه چیزهای شیرین به گوش معشوق است ، یا اگر احساساتی بیش از حد عاشقانه دارید ، برای آنها یک یادداشت عاشقانه بنویسید. از ماه لذت ببرید ، عزیزان ، و به خواندن ادامه دهید تا ببینید چه چیزی در انتظار نشانه شماست.

پیش بینی های مرداد توسط علامت زودیاک

برج حمل (21 مارس – 19 آوریل)

آگوست دوستی شما را جبهه و مرکز می دهد ، برج حمل شجاع. البته ، شما می توانید به ملاقات خود ادامه دهید ، اما یک لحظه وقت بگذارید تا بدانید که دوستان شما چقدر پشت سر گذاشته اند. نگران نباشید ، هنوز برای شما یک ماه سکسی است ، به خصوص وقتی ماه کامل در پایان ماه شما را مجبور می کند چیزهای جدیدی را در رختخواب امتحان کنید. فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

اورانوس در ماه جاری ، در علائم شما عقب مانده است ، ثور ، شما را به دفاع از خود در همه زمینه های زندگی ترغیب می کند. ماه آگوست همه چیز تا آنجا که ممکن است اعتماد به نفس دارد و الهه زهره پشت شما را گرفته است. این سیاره فراوانی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. فال ماه اوت کامل خود را اینجا بخوانید.

شما به عنوان پروانه اجتماعی زودیاک ، جوزا شناخته می شوید ، اما در این ماه احساس می کنید برای ماندن در آن فراخوانده شده اید. ماه با هزاران عشق ، معاشقه و توجه به پایان می رسد ، بنابراین بهتر است در تمام رابطه های جنسی که قرار است انجام دهید استراحت کنید. فال ماه اوت کامل خود را اینجا بخوانید.

شما یک میزبان شگفت انگیز هستید و همیشه بهترین مهمانی های شام را برگزار می کنید. اما آگوست از شما می خواهد که بنشینید و اجازه دهید شخص دیگری از شما مراقبت کند. انتظار دارید که دعوت نامه های مهمانی را دریافت کنید ، و اگر علاقه مندی به شما پیشنهاد می کند شام شما را بپزد ، لطفاً اجازه دهید شما خیلی دوست دارید ، مهم است که بنشینید و به آن توجه کنید ، فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

لئو (23 ژوئیه – 22 آگوست)

آگوست طرف وفادار شما را نشان می دهد ، لئو ، و شما بیشتر علاقه مند به محافظت از اسرار دوستان هستید تا درگیر شایعات شوید. به لطف الهه فراوان ونوس ، احتمالاً اخبار حرفه ای فراوانی نیز در راه شما قرار می گیرد. شما خجالت می کشید که فصل خود را به پایان می رسانید ، اما وقتی خورشید وارد ویرجین می شود ، توجه زندگی عاشقانه شما جلب می شود و همه چیز خوب به نظر می رسد! فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

باکره (23 آگوست – 22 سپتامبر)

فصل شما در این ماه آغاز می شود ، باکره! همه دوست دارند مانند شما کامل و سخت کوش باشند. بعضی اوقات اقامت در خانه را بیشتر از بیرون رفتن ترجیح می دهید ، اما اگر سالی برای برگزاری جشن وجود داشته باشد ، اکنون آن است. ماه کامل درخشان در دلو در همان روزی است که فصل شما شروع می شود ، یکشنبه ، 22 آگوست، جنبه اولیه خود را به نمایش بگذارید و آخر هفته عالی را برای یک مهمانی ایجاد کنید. فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

ترازو (23 سپتامبر – 22 اکتبر)

ماه اوت برای کیف پول شما ، ترازو فوق العاده است. سیاره حاکم شما ، ناهید ، آنقدر به خاطر الهه عشق بودن مورد توجه قرار می گیرد که مردم می توانند فراموش کنند که او نیز بر پول حکومت می کند! ارزش خود را در این ماه بخواهید و محکم بمانید و به یاد داشته باشید که ناهید از شما می خواهد هر آنچه را که می خواهید داشته باشید. فال ماه اوت کامل خود را اینجا بخوانید.

عقرب (23 اکتبر – 21 نوامبر)

در این ماه ، کمی نگران دیگران باشید و بر لذت خود تمرکز کنید. شما یکی از جذاب ترین نشانه های عقرب هستید ، اما آیا خواسته ها و نیازهای خود را به معشوق خود منتقل کرده اید؟ ماه جدید در اوایل ماه زمان جادویی برای اقامت و لذت بردن از خود است ، بنابراین سرمایه گذاری در یک اسباب بازی جنسی جدید را در نظر بگیرید تا همه از آن استفاده کنید. فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

شما سخت تلاش کرده اید ، قوس ، و باید برای مراقبت از خود وقت بگذارید. استراحت و استراحت برای شما مفید خواهد بود ؛ به هر حال ، وقتی بیش از حد تحت فشار قرار می گیرید ، بر زندگی شغلی و شخصی شما تأثیر می گذارد. این ماه برای خود وقت بگذارید تا بتوانید در همه زمینه ها بهترین خود باشید. فال ماه اوت کامل خود را اینجا بخوانید.

ماه آگوست ارتباط صافی را به زندگی عاشقانه شما می رساند ، برج برج. فقط مطمئن شوید که به معشوق خود بگویید یا احساس کنید که چقدر برای شما اهمیت دارد. شما احساس اعتماد به نفس می کنید ، و در نتیجه فوق العاده جذاب هستید. ماجراهای جذاب و سرگرم کننده جدید در راه شماست. فال کامل ماه آگوست خود را اینجا بخوانید.

سیاره حاکم شما ، اورانوس ، از ماه جاری به عقب برگشته است. در نتیجه ، ممکن است افرادی از گذشته شما پدیدار شوند ، و همچنین ممکن است خود را علاقمند به تلاش های بشردوستانه بدانید. شما همچنین به لطف سیاره رمانتیک زهره به دنبال فراوانی عشق و علاقه هستید. فال ماه اوت کامل خود را اینجا بخوانید.

ماهی (19 فوریه – 20 مارس)

ارتباطات درون روابط عاشقانه شما موضوع اصلی این ماه برای شما ماهی ها است. هدف شما تمرکز بر نکات مثبت است تا منفی. تا آنجا که ممکن است سعی کنید از سرتان بیرون آمده و وارد دنیای زیبای اطراف خود شوید. ماه کامل در پایان ماه اوت ، یک شب تاریخ عالی را رقم می زند. فال کامل جولای خود را اینجا بخوانید.


داستانهای بیشتر در مورد طالع بینی را بخوانید:


اینها علائمی است که شما بیشتر با آنها عاشقانه سازگار هستید:

سوفی را پیدا کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>