آیا آنتی اکسیدان ها می توانند راز کنترل شدن چربی و مواد مغذی باشند؟

[ad_1]

یک جوش ظاهر می شود. برای کمک به پاک شدن منافذ مسدود شده ، به اسید سالیسیلیک کمک می کنید. تماس آسان ، درست است؟ خوب ، تحقیقات جدید نشان می دهد که ممکن است آکنه حتی پیچیده تر از آن باشد که قبلاً تصور می کردیم – و ممکن است آنتی اکسیدان های مختلف نقش مهمی در مدیریت شکستگی ها داشته باشند. اکنون، SkinCeuticals در حال بسته بندی فرمول آنتی اکسیدانی است که بر اساس این یافته ها ساخته می شود: SkinCeuticals Silymarin CF.

ویتنی بوو ، متخصص پوست با تاییدیه هیئت مدیره در شهر نیویورک می گوید: “ما قبلاً در مورد آكنه به صورت بسیار خطی صحبت می كردیم.” اما “تحقیقات نشان می دهد که پوست مستعد آکنه سطح آنتی اکسیدان کمتری دارد و نمونه برداری از پوست قبل از تشکیل جوش ها التهاب و استرس اکسیداتیو را نشان می دهد. رساندن آنتی اکسیدان ها به پوست از طریق مواد موضعی در پیشگیری و مدیریت آکنه نویدبخش است.”

این یک زمینه جدید برای مطالعه است ، و تولید یک آنتی اکسیدان مخصوص پوست های چرب و مستعد لک نیاز به یک تحقیق گسترده توسط SkinCeuticals دارد. استفان لینچ ، مدیر امور علمی مراقبت از پوست در L’Oréal (مالک SkinCeautis) می گوید: “به من گفته شد که ایجاد یک آنتی اکسیدان برای پوست چرب و مستعد لکه یک پیروزی آسان خواهد بود – این هفت سال پیش بود.” تیم لینچ 196 ترکیب فرمول را آزمایش کرده و آزمایشات بالینی را در چهار قاره انجام داده اند و قبل از یافتن ترکیبی که تحویل می دهد: ویتامین C ، اسید فرولیک و سیلیمارین ، عصاره آنتی اکسیدانی خار گل گیاه گل خار.

لسلی ادن هریس ، رئیس جهانی SkinCeautis ، می گوید: “سیلیمارین” قبلاً در صنعت مکمل استفاده شده است ، اما ما آزمایش دقیق انجام دادیم تا نشان دهیم که فرم پراکسیداسیون لیپید را کاهش می دهد. پراکسیداسیون لیپید فرایندی است که در آن رادیکال های آزاد مشکوک به ایجاد جوش در پوست مستعد آکنه هستند. در مورد آن آزمایش دقیق: بعد از چهار هفته ، فرمول SkinCeuticals باعث کاهش پراکسیداسیون لیپید به میزان 76 درصد شد. و شفافیت پوست و لکه های قهوه ای 13 درصد بهبود یافته است.

جذابیت دوان ابلمن ، ویرایشگر زیبایی دیجیتال ، آن را آزمایش کرد: “اگرچه من طرفدار ویتامین C و اسید فرولیک هستم ، این سرم معرفی من به سیلیمارین بود – ماده ای که آهنگ پیش دبستانی” Skidamarink A Dink A Dink “را در من گیر می کند سر هر بار که آن را روی بطری می بینم ، بعد از یک هفته استفاده از سرم ، به تعادل پوست چرب کمک می کند.

استخرهای روغنی که معمولاً در بعد از ظهر در امتداد منطقه T من شکل می گیرند دیگر ظاهر روزمره خود را ندارند. این امر همچنین به بهبودی سریعتر ترکهای کیستیک و کاهش قرمزی آنها کمک کرده است. اگرچه سرم دارای درصد زیادی از مواد فعال است ، اما با فشار دادن آن بر روی پوست شما نیش نمی زند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>