آیا آنیا تیلور-جوی و مالکوم مک ری با هم دوست هستند؟

[ad_1]

آنیا تیلور-جوی شایعات عاشقانه پیش روی خود را برانگیخته است شنبه شب زنده شروع کردن – آغاز – اولین. روز دوشنبه ، ستاره 25 ساله از ملکه Gambit در حال بوسیدن و گرفتن دست با مالکوم مک ری بازیگر و موسیقی دان 27 ساله مشاهده شد. در حالی که هیچ یک از آنها هنوز رابطه خود را به طور علنی تأیید نکرده اند ، آنیا اخیراً ذکر کرده است که در مصاحبه با او شریک زندگی دارد آی تی. آنیا با اشاره به اینکه مصاحبه را از دستشویی خود انجام می داد ، توضیح داد: “شریک زندگی من تازه از کارش برگشته و او در حال جابجایی در تمام وسایلش است ، بنابراین این مکان امن بود.”

حتی اگر آنیا به ندرت در مورد زندگی عاشقانه اش صحبت می کرد ، آخرین بار این بازیگر زن با Ben Seed عکاس در ماه مه سال 2020 ارتباط داشت. قبل از بن ، او با بازیگر ایرلندی Eoin Macken دیدار می کرد و حتی شایعاتی مبنی بر نامزدی این دو وجود داشت اما در نهایت آنها از هم جدا شدند .

علاوه بر یک عاشقانه جدید ، آنیا در حال آماده شدن برای میزبانی فینال فصل است SNL این آخر هفته. به او مهمان موسیقی Lil Nas X می پیوندد ، بنابراین یک شب سرگرم کننده تضمین می شود. آیا مالکوم برای تشویق او آنجا خواهد بود؟ فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>