آیا آهنگ “Mr. Perfectly Fine” تیلور سوئیفت درباره جو جوناس است؟

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 07 سپتامبر: خوانندگان تیلور سویفت و جو جوناس در جوایز موسیقی MTV Video 2008 در استودیوی Paramount Pictures در 7 سپتامبر 2008 در لس آنجلس ، کالیفرنیا.  (عکس از جف کراویتز / FilmMagic)
منبع تصویر: گتی / جف کراویتز

تیلور سویفت دوباره در آن حضور دارد ، مردم! بعد از اینکه به ما مأموریت داد تا همه آهنگ های خرک را که دوباره ضبط کرده رمزگذاری کنیم نترس آلبوم ، خواننده با نگاهی اجمالی به یکی دیگر از آهنگهای جدید پیش بینی شده ، به طرفداران پاداش داد. صبح زود چهارشنبه (بدون هیچ گونه هشدار قبلی) ، سوئیفت “Mr. Perfectly Fine” را در YouTube حذف کرد. و دقیقاً مانند آهنگ خرک او که “You All Over Me” به تازگی منتشر شده است ، به نظر می رسد که در مورد سابق او ، جو جوناس نیز باشد.

قابل درک است که تعداد انگشت شماری از آهنگ های خرک سوئیفت مربوط به خواننده Jonas Brothers باشد. این دو درست قبل از او قرار گذاشتند و از هم جدا شدند آلبوم بی باک در سال 2008 منتشر شد. آهنگ محبوب “Forever and Always” در مورد عاشقانه آنها نوشته شد و در آخرین لحظه به آلبوم اضافه شد. در حالی که اکنون این دو با هم خوب هستند – او برای جوناس و سوفی ترنر هدیه ای برای دخترانشان فرستاد – به نظر می رسد که سوئیفت اکنون آهنگ های بیشتری را در مورد رابطه آنها منتشر کرده است.

“من در سال 2020: زندگی سرد است ، نوشتن آهنگ های مبتنی بر داستان برای جلوگیری از درام ، احساس زیبایی
موسیقی من در سال 2008 از خرک ، با صدای اجنه: ‘REELEEEEEEASE MR PERFECTLY FIIIIIIINE “، سوئیفت در توییتر خود نوشت: او انتشار این آهنگ را اعلام کرد. ما یک ملکه خودآگاه را دوست داریم!

در حالی که “تو همه من هستی” شامل چند اشاره سر ظریف به جوناس با متن ترانه “بهترین و بدترین روز خرداد / آیا آن روزی بود که من با تو ملاقات کردم / با دستانت در جیبهایت” که شبیه شعر در “آخرین بوسه” از الان صحبت کن – که در مورد جوناس نیز هست – متن ترانه “Mr. Perfectly Fine” کمی برجسته تر است. فقط برای مشتی شعر که به نظر می رسد در مورد عاشقانه کوتاه مدت سوئیفت و جوناس باشد ، پیش از این بخوانید.

  • “آقای” به چشمانم نگاه کن و به من بگو هرگز از بین نخواهی رفت / همه چیز درست بود / آقای من تمام عمرم منتظر شما بودم. “ این غزل شباهت قابل توجهی به شعرهای “برای همیشه و همیشه” دارد که سوئیفت با خواندن “من به چشمانت نگاه کردم / فکر کردم یک دقیقه تو را می شناسم ، اکنون خیلی مطمئن نیستم”.
  • “آقای من را تنها می گذارد ، من از هم می پاشم / همه چیز را در من می گیرد تا هر روز بلند شوم.” به نظر می رسد که این غزل مستقیماً از روایت “برای همیشه و همیشه” گرفته شده است زیرا او می خواند ، “این چیز در حال خراب شدن است ، ما تقریباً هرگز صحبت نمی کنیم / دیگر احساس خوشایندی نمی کنم / عزیزم ، چه اتفاقی افتاده است؟ لطفاً به من بگویید. ”
  • “آقای هرگز به شما نگفتند چرا / آقای هرگز مجبور نبود که گریه من را ببیند.” به نظر می رسد که این قطعاً اشاره به چگونگی قطع رابطه جوناس از سوئیفت در یک تماس تلفنی 27 ثانیه ای است ، بنابراین هرگز مجبور نبود که گریه او را هنگام قطع امور ببیند.
  • “” از آنجا که من می شنوم او دست خود را در اطراف یک دختر کاملا جدید قرار داده است / من قلبم را برداشته ام ، او او را برداشته است. “ اندکی پس از پایان کار با سوئیفت ، جوناس با بازیگر خانم کامیلا بل که در موسیقی ویدیوی “Lovebug” برادران جوناس بازی کرد ، کار خود را ادامه داد. سوئیفت همچنین آهنگی در مورد آن نوشت که در او الان صحبت کن آلبوم
  • “بسیار با وقار ، با کت و شلوار فشرده شما / بسیار استراتژیک ، همه نگاه ها به شما است.” همه ما می دانیم که برادران جوناس به دلیل پوشیدن کت و شلوارهای شیک در این دوره از زندگی حرفه ای خود شناخته شده بودند ، بنابراین این یکی کاملاً قابل توضیح است.
  • “ساشا راه خود را به بهترین صندلی / این بهترین صندلی است ، در بهترین اتاق / آه ، او خیلی راحت است ، آقای همیشه برنده است.” به نظر می رسد این نقطه علامت اشاره به زمان نشستن سوئیفت و جوناس در جوایز موسیقی MTV Video Music 2008 (تصویر بالا) درست قبل از جدایی آنها باشد.
  • “حالا من می خواهم روزی خوب باشم / و روزی شاید دلتنگ من شوی / اما تا آن زمان آقای خیلی دیر خواهی شد.” از آنجا که سوئیفت ملکه پل ها است ، این یکی واقعاً یک مشت دارد. به نظر می رسد که این اشعار قطعاً پیش بینی “آخرین بوسه” از آن است الان صحبت کن همانطور که سوئیفت با سر و صدا به عاشقانه نگاه می کند ، اما دقیقاً همانطور که آواز می خواند تلخ نیست ، “و من امیدوارم که خورشید بتابد و روز زیبایی باشد / و چیزی به شما یادآوری می کند کاش می ماندید.” درست همانطور که شعرهای او پیشگویی می کرد ، سوئیفت در نهایت “خانم می شود که یک روز خوب باشد” بود. او و جوناس نه تنها با هم رابطه خوبی دارند ، بلکه سرانجام با جو دیگری ، یعنی جو الوین بازیگر انگلیسی ، عشق پیدا کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=rFjJs6ZjPe8

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>