آیا ادریس البا واقعاً در کابوی بتونی سوار اسب می شود؟

[ad_1]

کاوبوی بتنی - (LR) ادریس البا در نقش هارپ و کالیب مک لاولین در نقش کول.  Cr  آرون ریکتز / NETFLIX © 2021

وقتی برای اولین بار فهمیدم که ادریس البا برای Netflix زین می شود کابوی بتونی، این تنها چیزی بود که لازم بود بدانم. منظورم این است که البا به عنوان یک گاوچران؟ روی من حساب کن! فیلم پدر و پسر – که در تاریخ 2 آوریل پخش شد – دنباله رو کول 15 ساله (کالب مک لاولین) پس از اخراج او از مدرسه در دیترویت و مادرش او را به فیلادلفیا شمالی می فرستد تا با پدر جداشده اش ، هارپ (البا) زندگی کند. ) وسترن مدرن در اطراف اصطبل های خیابان فلچر ، یکی از قدیمی ترین جوامع سوارکاری شهری سیاه پوستان در فیلادلفیا قرار دارد.

البا برای آمادگی برای نقش خود ، علی رغم حساسیت به اسب ، در واقع در درس سوارکاری شرکت کرد. البا گفت: “این یکی از آن لحظاتی بود که تازه فهمیدم می توانم ناراحتی خودم را برای چیزی بزرگتر کنار بگذارم.” سرگرمی امشب کانادا. در یک مصاحبه جداگانه با هالیوود ریپورتر، ادریس توضیح داد که اسب سواری “فراتر از فقط یادگیری چگونگی اسب سواری است. خیلی سریع ، شما باید پیوندی با اسب داشته باشید.” وی افزود: “آنها به سرعت می فهمند که چه کسی پشت آنها سوار شده است. و سپس شما باید آنها را درک کنید.”

خوب ، بنابراین بگذارید این موضوع را روشن کنم: البا می تواند بازی کند ، آواز بخواند ، دی جی ، و اسب سواری کنید. شیش ، Sabrina Dhowre یک زن خوش شانس است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>