آیا اولیویا رودریگو آلبومی شیرین می سازد؟ تئوری

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 11 مه: اولیویا رودریگو در مراسم جوایز BRIT 2021 در The O2 Arena در 11 مه 2021 در لندن ، انگلیس در اتاق رسانه عکس می گیرد.  (عکس توسط JMEnternational / JMEnternational برای جوایز BRIT / گتی ایماژ)

اولین آلبوم مورد انتظار اولیویا رودریگو ترش اینجا است ، و همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، با بیشترین کثیف ترین شما صحبت می کند وحشیانه، و روزهای ناجور! این رکورد به طور یکپارچه در ژانرهای مختلف فرو رفته و از ژانرهای مختلف فرو می رود ، احساسات همه جانبه ای را که همراه با درد احساس ناکافی بودن و پستی و بلندی های عشق جوان است ، به تصویر می کشد.

در حالی که طرفداران به طور مداوم به پخش آلبوم ادامه می دهند ، بسیاری متقاعد می شوند که اولیویا قرار است اولین رکورد خود را با نسخه دوم به نام دنبال کند شیرین. بیایید تمام نظریه هایی را که ممکن است به وجود این آلبوم دوم اشاره کنند ، از بین ببریم!

اولیویا رودریگو یک همکاری مشترک برای کودکان و نوجوانان دارد

لوازمی برای هرکسی که ایده هوشمندانه آن را پیدا کند ترویج کردن ترش با پیوستن نیروها به Sour Patch Kids. و ترفندهایی برای اطمینان طرفداران این که این مشارکت تجاری ممکن است بزرگترین نکته در مورد پیگیری باشد که به دنبال عبارت کلیدی Sour Patch Kids است: “اول ترش هستند ، بعد شیرین هستند.” آیا این پیام پنهان می تواند دلیل اصلی این مشارکت باشد؟ در حالی که اکثریت قریب به اتفاق آهنگ ها در این برنامه حضور داشتند ترش جزئیات دلتنگی ، ناراحتی و کینه شدید رودریگو پس از شکستن قلب ، شنوندگان فکر می کنند آیا یک داستان تلنگر یا طرف B وجود دارد که نمایانگر لحظات شاد و دوست داشتنی رابطه است. هوم ، جالب است.

اولیویا رودریگو تعداد زیادی قطعه آهنگ منتشر نشده در اینستاگرام دارد

برای دامن زدن به این گمانه زنی ها ، شبکه های اجتماعی وی شاهد این احتمال به ظاهر دور از ذهن است. اگر مدتی خواننده “گواهینامه راننده” را در اینستاگرام دنبال کرده اید ، احتمال دارد که در برخی از آهنگ های دیگر با پشتوانه پیانو یا گیتار برخورد کرده باشید ، که باعث موفقیت آن نشده است ترش.

در حالی که او قبل از انتشار “Deja Vu” گالری گرام خود را پاکسازی کرد ، هنوز سه قطعه در قسمت پایین خبر او نشسته است که شامل آهنگ های “دختران قرن 21” ، “درجه پرداخت” و “ناخالص” است. به اندازه کافی جالب ، او همه موارد دیگر را به جز این کلیپ هایی که بیشتر در سال 2020 نوشته شده اند ، بایگانی کرد. آیا این می تواند به انتشار رسمی بالقوه آنها اشاره کند؟ ما می توانیم نسخه های استودیویی آنها را در آلبوم دوم وی یا شاید در نسخه لوکس از آن مشاهده کنیم ترش.

در مصاحبه ای با روایت جلد مه با تابلو تبلیغاتی، او در مورد چگونگی تعادل بخشهای تلخ آن صحبت کرد ترش با چند ترانه عاشقانه شیرین تر ، اما در نهایت علیه آن تصمیم گرفت. وی گفت: “من یک ترانه سرا هستم که از مکانی اصالت و حقیقت می نویسم ،” و به راستی ، عشق و خوشبختی و همه چیز احساسی نبود که من در آن زمان احساس می کردم. اگر چیزی نباشد که احساس کنید گفتن آن برای مردم مهم است ، ثبت شود؟ ” بنابراین شاید این آهنگ های شاد به لحاظ مضمونی بهتر در کارنامه پیگیری ارائه شوند.

اولیویا رودریگو یکی از طرفداران بزرگ آلبوم Queen Queen Taylor Swift است

طرفداران رودریگو گمان می کنند که او ممکن است یکی از بزرگترین بتهای موسیقی و ترانه سرایی خود ، تیلور سویفت را دنبال کند و پس از انتشار موفقیت آمیز آلبوم غافلگیرکننده ، کنار بگذارد. ترش. سوئیفت “آلبوم های خواهر” غافلگیرکننده را بیرون داد فرهنگ عامه و همیشگی امسال. با آهنگ چهارم از ترش، “1 قدم به جلو و 3 قدم به عقب” ، ادای احترام به مربی خود که ملودی پیانو را از سوئیفت مداخله می کند شهرت، آبرو آهنگ “روز سال نو” را دنبال کنید ، احتمالاً رودریگو ممکن است صفحه ای را از کتاب سوئیفت در مورد آلبوم دوم شایعه خود خارج کند.

در حالی که به نظر می رسد برخی از این نظریه ها درست و قابل اجرا هستند ، اما هنوز چیزی توسط رودریگو یا تیمش تأیید نشده است. این گمانه زنی ها می توانند سرنوشتی مشابه نظریه های Woodvale سوئیفت داشته باشند. بدون در نظر گرفتن ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا شاهد آنچه رودریگو در آینده برای جهان ذخیره می کند ، باشیم.

منبع تصویر: Getty / JMEnternational

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>