آیا اولیویا رودریگو کاور آلبوم کورتنی لاو را کپی کرد؟

[ad_1]

منابع تصویر: کاربر آمازون و YouTube اولیویا رودریگو
احتمالاً تاکنون این را شنیده اید سوراخکورتنی لاو از انتخاب هنر جلد اولیویا رودریگو ناراحت است فیلم کنسرت Sour Prom. عشق ادعا کرد که High School Musical: The Musical: The Series ستاره از تصاویر ملکه گریه کننده مراسم گریه که توسط الن فون اونورث عکاس گرفته شده است کپی کرده است سوراخآلبوم 1994 ، از طریق این زندگی کنید. اما آیا این یک مورد قانونی است که باعث دزدی ادبی می شود ، یا عشق چیزهایی را از تناسب خارج می کند؟

در 24 ژوئن ، عشق Rodrigo را پست کرد ترش ممتاز پوشش هنر در اینستاگرام در کنار عنوان ، “تفاوت را تشخیص دهید! # برنده شدن!” رودریگو سپس اظهار داشت: “تو را دوست داشته باش و زندگی کن” ! ” در حالی که با ارسال اولیه لاو به نظر می رسید که خواننده با دختر 18 ساله چاپلوس شده یا شوخی کرده است ، نظرات بعدی او در فیس بوک روشن کرد که او از مقایسه مقایسه شده بسیار هیجان زده نیست.

56 ساله در پاسخ به اینکه آیا واقعاً دیوانه است گفت: “او نپرسید. بنابراین کمی از هر دو. من رفتار می کنم.” “سرقت یک ایده اصلی و درخواست نکردن اجازه بی ادبی است. هیچ راهی برای ظرافت در این مورد وجود ندارد. من عصبانی نیستم. این برای من همیشه اتفاق می افتد.. من واقعاً بسیار بخشنده هستم یا چیزی نمی گویم شکل بدی است. این قلدری یا پرتاب بمب نیست. موسیقی این افراد هیچ ارتباطی با زندگی من ندارد. احتمالاً هرگز نخواهد داشت. بی ادبی بود و من به همه حق دادم که برای کارم استوار باشم. ”

CARRIE ، از چپ: سیسی اسپاچک ، ویلیام کت ، 1976منبع تصویر: مجموعه اورت
طرفداران رودریگو و عشق اصالت این را زیر سوال بردند از طریق این زندگی کنید آلبوم هنر در بخش نظرات عشق. بسیاری اشاره کردند که هر دو یادآور کلاسیک 1976 برایان دی پالما هستند ، کری. به این ، لاو پاسخ داد: “بی ادبی مطرح نمی شود. من می دانم که الن فون اونورت سرگرم کننده نیست. و فقط برای روشن کردن این؟ کلاسیک برایان دی پالما کری چیز دیگری است جلد من ایده اصلی من بود. موردی که شاید برای به دست آوردنش باید واقعاً زندگی کنید؟ من نمی دانم.”

با این حال ، فون Unwerth تایید کرد کری اتصال به مجله دیگری در تاریخ شفاهی جلد در سال 2019. عکاس در مصاحبه فاش کرد: “کورتنی لاو با من تماس گرفت”. “ما یک ساعت با تلفن در تماس بودیم. من زیاد نگفتم اما گوش دادم و کورتنی ایده بازی در صحنه فیلم را داشت کری، که من هم دوستش داشتم. “

طرفداران رودریگو قسمتهای مختلف نظرات عشق را پر کردند تا توضیح دهند که رودریگو این مقاله را ساخته است کری الهام گرفتن با گنجاندن یک عکس از سیسی اسپاچک در شخصیت برای یک داستان اینستاگرام اختصاص داده شده به شور ترش پوشش هنر. حتی فیلم کنسرت اولیه او اعلامیه توییتر در 23 ژوئن، شامل یک شکلک چاقو است. احتمالاً به عنوان یک اشاره به صحنه بدنام مصلوب شدن در فیلم 1976 است.

در حالی که این دو پوشش مشابه هستند ، از جمله عنصر ریمل آغشته ، شور ترش یک تفریح ​​کامل نیست اگر هر چیزی ، کری ارتباط با رودریگو به خصوص با رنگ و برش لباس او بسیار قویتر است. زن در از طریق این زندگی کنید هنر به طور بالقوه می تواند برای یک ملکه مسابقه گریه کننده تفسیر شود. ما به شما اجازه می دهیم تصمیم بگیرید که آیا احساس عشق قبل از نمایش برتر رودریگو در 29 ژوئن در YouTube موجه است یا نه. فیلم کنسرت Sour Prom.

https://www.youtube.com/watch؟v=9syCTdjUhCA

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>