آیا باید آرایشگران را آموزش داد تا با تمام بافت های مو کار کنند؟

[ad_1]

همه موها دارای تراکم خاص خود (تعداد رشته ها در هر فولیکول) ، تخلخل و بافت هستند که بیشتر به دلیل ژنتیک است. مو فیبر ، شبیه ابریشم یا پنبه است. هر طراح یا لباس ساز تایید می کند که تکنیک های استفاده شده برای دستکاری این مواد بسیار متفاوت است. اگر سعی کنید با این مواد به همان روش رفتار کنید ، به احتمال زیاد به برخی از پارچه ها آسیب می رسانید و نتیجه ای فاجعه بار خواهید گرفت. مدل مو تفاوتی ندارد. شما باید بافت را درک کنید تا جلوه فیبر خود را نشان دهد.

نگاه به مو به عنوان الیافی با بافت های مختلف ، دنیای آرایش و آموزش مو را گسترش داده و باعث افزایش آگاهی از نیاز به مهارت بیشتر ، پروتکل های جدید و زبان به روز در مورد مو شده است. این در مورد موهای سیاه و سفید نیست. مستقیم ، گره خورده و همه چیز در این بین است. صنایع دستی مدل سازی مو مربوط به نژاد نیست. این یک موضوع بافت ، تکنیک و تجربه است – همه اینها با آموزش شروع می شود.

مربیان مو

هنگامی که نوبت به رویکرد جهانی در زمینه آرایش مو می رسد ، بسیاری از مربیان مو اقدامات قابل توجهی را برای رفع نیازهای بازار همیشه در حال پیشرفت انجام می دهند. برنامه های آرایشی در سراسر کشور ، چه مسسات بزرگتر و چه آموزشگاه های محلی زیبایی ، نیاز به آموزش بیشتر با موهایی با بافت بالا را برطرف کرده اند.

سخنگوی موسسات Aveda می گوید این شرکت همیشه از بافت به عنوان بخشی از برنامه درسی خود استفاده می کرد که در آن سبک مداران با چندین نوع تجربه تجربه داشتند. اما در سال 2012 ، این شرکت یک برنامه درسی رسمی را در مورد موهای دارای بافت طراحی کرد ، با این هدف که در نهایت رویکرد جامع تری نسبت به موهای دارای بافت بالا داشته باشد. در سال 2019 ، تیم هنری جهانی Aveda برای بافت ، یک گروه 5 نفره متشکل از سبک شناسان شبکه Aveda ، به رهبری Renee Gadar ، مدیر هنری جهانی ، برای Aveda ، برای به روزرسانی برنامه درسی فعلی شرکت ایجاد شد. در تابستان سال 2020 ، Aveda برنامه توسعه یافته و جامع آموزش بافت خود را برای موسسات Aveda ، سالن های شریک و فروشگاه های Aveda منتشر کرد. این شامل آموزش قوی برای برش ، سبک ، رنگ ، مراقبت ، و مهمتر از همه فرهنگ برای دانه های بافتی و مشتریانی است که آنها را در اختیار دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>