آیا باید در حمل و نقل عمومی از ماسک صورت استفاده کنم؟

[ad_1]

زنی که از PPE (تجهیزات محافظت شخصی) استفاده می کند ، از جمله ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه علیه COVID-19 ، در حالی که زندگی در انگلیس ادامه دارد ، در ساعت پیک صبح ، در 11 ماه مه 2020 ، در امتداد سکوی در کنار قطار لوله زیرزمینی لندن راه می رود در حین قفل در سراسر کشور به دلیل همه گیر شدن ویروس کرونا.  - بوریس جانسون ، نخست وزیر انگلیس ، در تاریخ 10 ماه مه برنامه ای را برای کاهش قفل ویروس کرونا در سراسر کشور اعلام کرد ، مدارس و مغازه ها از اول ژوئن آغاز به کار می کنند - تا زمانی که نرخ عفونت پایین باشد.  (عکس از تولگا آکمن / خبرگزاری فرانسه) (عکس از TOLGA AKMEN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
به روزرسانی (چهارشنبه ، 14 ژوئیه):

روز چهارشنبه 14 ژوئیه ، صادق خان ، شهردار لندن اعلام کرد که به دلیل سهولت محدودیت ها (از جمله استفاده از ماسک صورت ، محدودیت تعداد در هنگام جمع شدن و قوانین فاصله اجتماعی) ، پوشش حمل و نقل عمومی در لندن همچنان مورد نیاز است.

“پس از بررسی دقیق ، من ازTfL خواسته ام که لزوماً استفاده از پوشش صورت در وسایل حمل و نقل عمومی را به عنوان شرایط سفر پس از 19 جولای حفظ کند. ماسک صورت اجباری به مسافران اطمینان می بخشد و هم از آنها و هم از قهرمانان حمل و نقل قهرمان ما محافظت می کند. ”

این بدان معناست که در لندن ، شما باید ماسک صورت خود را در سرویس های لوله ، اتوبوس ، TFL ریلی ، زمینی ، تراموا و DLR و همچنین در تاکسی ها و وسایل نقلیه شخصی اجاره کنید.

به روزرسانی (دوشنبه ، 15 ژوئن):
از امروز ، هنگام سفر با اوبر یا آدیسون لی ، پوشش صورت نیز اجباری است. Uber در نامه ای به مشتریان گفت: “ما از دوشنبه 15 ژوئن برای محافظت از سلامتی و ایمنی شما و راننده خود ، پوشش های اجباری صورت را معرفی می کنیم. از روز دوشنبه ، اگر پوشش صورت نمی پوشید ، راننده حق دارد سوارکاری شما را لغو کند و هرکسی که به دلیل پوشیدن روکش صورت مکرراً پرچم گذاری شود ، خطر از دست دادن دسترسی به برنامه را دارد. “

گرانت شپس ، وزیر حمل و نقل ، اعلام کرد که اقدامات اجباری جدید پوشش چهره انجام می شود نه کرایه تاکسی های خصوصی را تحت پوشش قرار دهید ، حمل و نقل برای لندن از شرکت های خصوصی تاکسی خواسته است پوشش صورت راننده و مسافر را به یک الزام تبدیل کنند. وی گفت: “در حالی كه توصیه های دولت صراحتاً استفاده از تاکسی و خدمات اجاره خصوصی را پوشش نمی دهد ، این راهنما برای آینه سازی ترتیبات اعمال شده در حمل و نقل عمومی است.”

به روزرسانی (پنجشنبه ، 4 ژوئن):
از 15 ژوئن ، پوشش صورت در حمل و نقل عمومی اجباری است، از جمله اتوبوس ، قطار ، هواپیما و کشتی در انگلیس.

در طی جلسه توجیهی ویروس کرونا ویروس کرونا در روز 4 ژوئن ، دبیر حمل و نقل ، گرانت شپس ، اعلام کرد که پوشش صورت در حمل و نقل عمومی برای همه افراد الزامی است و عدم رعایت آن ممکن است منجر به رد سفر و جریمه های احتمالی شود.

شپس همان توصیه های قبلی صادق خان شهردار لندن را نشان می داد که ماسک ها نباید دارای درجه پزشکی باشند. “این به معنای ماسک های جراحی نیست ، که باید برای تنظیمات بالینی نگهداری کنیم. این به معنای نوعی پوشش صورت است که می توانید به راحتی از خانه درست کنید” ، و افزود که “شواهد نشان می دهد پوشش های صورت برخی از محافظت ها را – البته محدود – در برابر شیوع ویروس ، “چیزی که خان چندین ماه است از آن حمایت می کند.

این پست در اصل در تاریخ 11 مه 2020 منتشر شد
صدیق خان ، شهردار لندن ، ظهر روز دوشنبه با انتشار بیانیه ای رسمی از هرکسی که با لوله ها و اتوبوس های لندن سفر می کند ، خواست از امروز صورت خود را بپوشاند. خان مجدداً تأكید كرد كه این توصیه برای هر كسی كه از طریق وسایل حمل و نقل عمومی به مسافرت و رفت و آمد ملزم است ، اعمال می شود و افرادی كه می توانند از حمل و نقل عمومی به طور منطقی خودداری كنند باید این كار را ادامه دهند.

وی در این ویدئو گفت: “من اکنون از همه لندنیایی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند می خواهم از پوشش صورت غیر پزشکی استفاده کنند.” “من انتظار دارم هر کسی که با هر سرویس TfL مسافرت می کند ، پارچه ای غیر پزشکی را روی بینی و دهان خود بکشد تا تمام سفر خود را انجام دهد. این می تواند ساخته شده در منزل ، روسری یا باندانا باشد.” خان در ادامه توضیح داد که تجهیزات پزشکی شخصی (PPE) نباید برای این منظور استفاده شود و باید برای کارگران پزشکی باقی بماند.

نخست وزیر بوریس جانسون یکشنبه شب با ملت صحبت کرد و تلاش کرد تا استراتژی خروج از قفل انگلیس را توضیح دهد. متأسفانه ، انگلیس به دلیل نامشخص بودن پیام در سخنرانی و اظهارات ضد و نقیض نمایندگان مجلس در صبح روز دوشنبه ، سردرگم تر شد. جانسون از انگلیسی هایی که قادر به کار در خانه نیستند (مانند کارگران ساختمانی) خواست که دوباره به کار خود برگردند ، که پیش بینی می شود تعداد افرادی که از شبکه TfL استفاده می کنند روز دوشنبه افزایش یابد.

دولت بعد از ظهر روز دوشنبه سندی 50 صفحه ای با عنوان “برنامه ما برای بازسازی: استراتژی بازیابی COVID-19 دولت انگلستان” منتشر کرد که بیان می کند پوشش صورت پارچه ای ساخته شده در خانه می تواند در برخی موارد به کاهش خطر انتقال کمک کند. در این سند آمده است: “آنها برای کمک به پوشنده نیستند ، بلکه برای محافظت در برابر انتقال سهوی بیماری به دیگران در صورت عدم علامت آن هستند.” “هرچه تعداد بیشتری از افراد به محل کار خود بازگردند ، حرکت بیشتری در خارج از خانه های فوری افراد وجود خواهد داشت. این افزایش تحرک به این معنی است که دولت در حال حاضر توصیه می کند که مردم باید هدف قرار دادن پوشش صورت در فضاهای بسته باشند که فاصله اجتماعی همیشه امکان پذیر نیست و آنها در تماس با دیگران که معمولاً با آنها روبرو نمی شوند ، به عنوان مثال در حمل و نقل عمومی یا در بعضی از مغازه ها. “

شاید به همین دلیل خان بعد از ظهر روز دوشنبه توصیه خود را منتشر کرد ، اما مطمئناً این اولین باری نیست که خان خواستار ماسک اجباری صورت در حمل و نقل عمومی لندن است. در 16 آوریل (و دوباره در 23 آوریل) ، او از دولت درخواست كرد كه توصیه های مربوط به پوشش صورت را “زودتر از دیرتر” تغییر دهد. کانال های رسمی اجتماعی TfL هنوز هم توصیه می کنند که فقط کارگران ضروری سفر کنند. در آخرین پست اینستاگرامی آنها آمده است: “با کارمندان محدود ، ما فقط از افرادی که سفرهای ضروری دارند پشتیبانی می کنیم”. “اگر باید مسافرت باشید ، سعی کنید از” اوقات شغلی ، به ویژه صبح زود “اجتناب کنید.”

مشخص نیست که آیا توصیه خان در سایر شهرهای انگلستان تأثیر ناکافی خواهد داشت یا خیر. اندی برنهام ، شهردار منچستر بزرگ ، پیش از این در مورد امکان اجباری ساختن ماسک صورت در وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر صحبت کرده است ، اگرچه در این مرحله هیچ توصیه رسمی انجام نشده است.

POPSUGAR قصد دارد اطلاعات دقیق و به روز در مورد ویروس کرونا را به شما ارائه دهد ، اما جزئیات و توصیه ها در مورد این بیماری همه گیر ممکن است از زمان انتشار تغییر کرده باشد. برای آخرین اطلاعات در مورد COVID-19 ، لطفاً منابع WHO ، NHS و GOV.UK را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>