آیا جنیفر لوپز و بن افلک با هم برگشته اند؟

[ad_1]

وست وود ، کالیفرنیا - 27 ژوئیه: جنیفر لوپز بازیگر و بن افلک بازیگر در اولین نمایش فیلم Studios Revolution و Columbia Pictures حضور داشتند
به نظر می رسد یکی از زوج های مشهور سابق مورد علاقه ما ممکن است عشق خود را به اوایل امور به سطح بعدی برسانند. درست است ، همانطور که به ظاهر شلوار جین کم ارتفاع و فلیپ فلاپ های چاق به سبک خود بازگشته اند ، بن افلک و جنیفر لوپز نیز شروع به معاشرت دوباره کرده اند. یک منبع گفت مردم که این زوج از زمان جدا شدن جنیفر از نامزد الکس رودریگز ، با هم وقت گذرانده اند ، بن حتی در 30 آوریل به دیدار جنیفر در خانه اش در لس آنجلس رفته است. منبع دیگری به رسانه گفت: “آنها دوست هستند. آنها همیشه دوست بوده اند و طی سالها یکدیگر را دیده اند.”

این دو نفر برای اولین بار در صحنه فیلمبرداری سال 2002 ملاقات کردند جیگلی، با گفتن جنیفر مردم در سال 2016 که ملاقات بن “احساس می کرد … خوب ، این است.” “آنها همچنین یکی از اولین زوج های هالیوود بودند که یک نام مستعار ترکیبی دریافت کردند ، یا” Bennifer “کاملاً نمادین. متأسفانه رابطه آنها دوام نیاورد و پس از نامزدی از 2002-2003 ، آنها یک روز قبل از عروسی برنامه ریزی شده خود را لغو کردند. جنیفر و بن بعداً قبل از جدایی آخرین بار در سال 2004 دوباره به هم وصل می شوند. بن در سال 2005 قبل از طلاق در سال 2018 با جنیفر گارنر ازدواج کرد. وی سپس از بهار سال 2020 تا ژانویه 2021 با آنا د آرماس قرار گذاشت. 2014 و اخیراً قبل از پایان نامزدی در آوریل 2021 ، چهار سال با الکس قرار گذاشت.

در طول این سال ها ، این دو پشتیبان یکدیگر بوده اند ، به طوری كه بن به خبرنگار بروكس بارنز گفته است كه برای نقش جنیفر در شلوغباید معرفی می شد. او چیز واقعی است. من به طور دوره ای با او ارتباط برقرار می کنم و احترام زیادی برای او قائلم. “بنابراین در حالی که آنها ممکن است فقط در حال حاضر دوست باشند ، چه کسی می گوید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. جنیفر خودش گفت مردم در سال 2016 ، “من فکر می کنم زمان متفاوت چیزهای مختلف است ، چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد ، اما یک عشق واقعی وجود دارد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>