آیا جودی ویتاکر پزشک کی را ترک می کند؟

[ad_1]

نام برنامه: Doctor Who Special 2020 - Revolution Of The Daleks - TX: 01/01/2021 - قسمت: Doctor Who Special 2020 - Revolution Of The Daleks - مواد عادی (شماره n / a) - نمایش های عکس: دکتر (JODIE WHITTAKER ) - (C) استودیو بی بی سی - عکاس: جیمز بخشش

شایعاتی که دکتر هوپزشک فعلی ، با بازی جودی ویتاکر در ماه ژانویه برنامه را ترک کرد و به نظر می رسد آنها درست گفتند. در 29 ژوئیه ویتاکر به نقش خود در پاییز 2022 پایان می دهد.

اگرچه ما از دیدن نقش دکتر ناراحت می شویم ، او امسال در سری شش قسمتی سیزدهم و همچنین سه فیلم ویژه در سال 2022 شرکت می کند. “من دکتر و درسهایی را که آموخته ام حمل خواهم کرد برای همیشه ، “ویتاکر در بیانیه ای گفت. “قلب من بسیار مملو از عشق برای این نمایش ، برای تیم سازنده آن ، برای طرفداران که آن را تماشا می کنند و آنچه برای زندگی من به ارمغان آورده است است.”

به همراه ویتاکر ، کریس چیبنل ، مجری برنامه – که از سال 2017 در این سریال کار می کند – نیز برنامه را ترک می کند. جانشین ویتاکر هنوز مشخص نشده است.

ویتاکر به جمع بازیگران پیوست دکتر هو در سال 2017 به عنوان سیزدهمین پزشک ، پس از پیتر کپالدی. با ساختن تاریخ در این نمایش ، وی اولین پزشک زن بود.

سری 13 از دکتر هو پاییز امسال روی آنتن می رود

منبع تصویر: تصاویر بی بی سی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>