آیا حمام های حبابی می توانند برفک بزنند؟

[ad_1]


همراه با صفحه برگردان ، چراغ شمع و یک لیوان شراب قرمز ، یک حمام حبابی به راحتی می تواند به یک فعالیت یک ساعته تبدیل شود. اما در حالی که یک خیساندن کف ممکن است به طور باورنکردنی برای عضلات و ذهن تسکین دهنده باشد ، حمام های حباب دار همیشه تأثیر مثبت یکسانی بر سلامت واژن ندارند.

جای تأسف دارد اما درست است: طبق گفته جولی لویت ، MD ، یک پزشک متخصص در گروه زنان شمال غرب ، وان حمام می تواند منجر به ایجاد واژینیت مانند برفک شود.

دلیل آن مربوط به سطح pH است ، که معیاری برای میزان اسیدی بودن چیزی است. دکتر لویت توضیح داد: “ما اسیدی تر هستیم (با PH 4/4/5) و حمام های حبابی پایه ای تر هستند (8-9 در مقیاس).”

تعادل pH اسیدی واژن “برای بسیاری از ارگانیسم های محافظتی که همه با هم در واژن خوشبختانه زندگی می کنند مناسب است” ، دکتر شری راس ، یک همسر و بنیانگذار URJA Intimates گفت. “هر چیزی که این تعادل ظریف را بر هم بزند می تواند منجر به بدبختی واژن مانند عفونت ، خشکی ، خارش یا سوزش شود.”

بنابراین مواردی مانند حمام حباب دار و حتی برخی صابون ها می توانند PH واژن را از بین ببرند و به طور بالقوه منجر به عدم تعادل یا رشد بیش از حد باکتری ها یا مخمر شود. اگر مستعد ابتلا به عفونت های واژن یا مجاری ادراری هستید ، همچنین می خواهید محصولات معطر به بدن خود برسانید و از یک شمع یا یک پخش کننده برای ایجاد آن عطر آرامش دهنده استفاده کنید.

جایگزینی حباب های مورد علاقه خود برای نمک های حمام و روغنهای اساسی نیز لزوما بهترین راه حل نیست. دکتر لویت گفت: “نمک ها و روغنهای اساسی Epsom با pH طبیعی ما ایمن تر و قابل قبول تر هستند ، اما اگر بیش از حد یا خیلی طولانی خیس بخورید ، بیش از حد هر چیز خوبی می تواند مقیاس را بریزد و باعث ایجاد واژن شود.”

وی گفت: “محصولات Lush و Body Shop از نظر ترکیبات از کیفیت و ایمنی بالاتری برخوردار هستند اما حباب دار نیستند.” “اگر حباب می خواهید ، به سراغ محصولات شستشوی کودک بروید.” هرگز از شامپو یا شستن دست به عنوان وان حباب دار استفاده نکنید. دکتر لویت هشدار داد که این دو محصول می توانند به خصوص در ناحیه تناسلی خشن و خشک شوند و می توانند باعث ایجاد نوعی درماتیت شوند ، این بیماری باعث قرمز و تحریک شدن پوست می شود. گرچه می تواند شبیه برفک باشد ، اما به درمان متفاوتی نیاز دارد.

دکتر لویت خاطرنشان کرد: همه به یک اندازه حساس به واژن نیستند و برخی از افراد حملات شدیدتری نسبت به دیگران دارند. یک حمام حبابی یکبار در هفته برای اکثر افراد مناسب است. اما دکتر لویت توصیه کرد که بیش از 10 دقیقه با این محصول زیاده روی نکنید یا در حمام ننشینید. و بعد از حمام ، آب را با آب یا دوش بشویید تا محصول باقیمانده از بین برود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>