آیا خانواده لبرون جیمز در جام جم فضایی: میراثی جدید است؟

[ad_1]

LeBron James and Tweety Bird in Space Jam: A New Legacy

جام جم یکی از شاخص ترین فیلم های دهه 90 بود و اکنون طرفداران سرسخت فیلم اصلی با دنباله ای برکت پیدا کرده اند ، Space Jam: A New Legacy، که در 16 ژوئیه منتشر شد ، مایکل جوردن ، افسانه بسکتبال و باند Looney Tunes در فیلم اصلی نقش اصلی را داشتند و برای راه اندازی مجدد ، لبران جیمز ، ستاره NBA ، مانتو را به عنوان ستاره ورزش بین کهکشانی بر عهده گرفت.

که در Space Jam: A New Legacy، جیمز – و یک بازیگر جذاب از جمله کاساندرا استار ، کایری ایروینگ ، زندایا و دون چیدل – و پسرش Dom با یک سیستم هوشمند مصنوعی شیطانی می جنگند که آنها را در یک بازی به دام انداخته است. برای بازگشت به خانه ، آنها باید از Bugs Bunny ، Daffy Duck و باند Looney Tunes کمک بگیرند. اگرچه خانواده روی صفحه او نقش اصلی را در این فیلم بازی می کنند ، اما بینندگان این سوال را داشته اند که آیا ستاره های فیلم در واقع با جیمز در زندگی واقعی ارتباط دارند؟

جواب کوتاه، نه است. نزدیکان جیمز در این فیلم مطمئناً شبیه خانواده IRL او هستند ، اما در عوض توسط گروهی از بازیگران با استعداد به تصویر کشیده می شوند. خانواده فیلم های داستانی او بر اساس خانواده واقعی او ساخته شده اند ، اگرچه فرزندانش در این فیلم از نظر سنی و جنسیتی مشابه فرزندانش در واقعیت هستند. همسر فیلم جیمز ، Kamiyah James (Sonequa Martin-Green) ، نسخه خیالی همسر واقعی او ، ساوانا جیمز است. پسرش دوم جیمز (سدریک جو) که نقش اصلی را در ماجراهای فیلم بازی می کند ، بر اساس پسر واقعی او برایس ساخته شده است. داریوش جیمز (سییر جی رایت) ، پسر ارشد فیلم ، از پسر بزرگ جیمز ، لبرون “برونی” جیمز جونیور الهام گرفته شده است. دختر واقعی ، Zhuri James.

اما اینکه خانواده داستانی جیمز بر اساس خانواده واقعی او بنا شده اند ، به معنای دقیق بودن یکسان بودن آنها نیست. که در Space Jam: A New Legacy، با وجود این واقعیت که پسرش Dom ترجیح می دهد یک طراح بازی ویدیویی باشد ، جیمز سعی می کند پسرانش را متقاعد کند که دنباله روی او را در مورد سوپراستار بسکتبال دنبال کنند. به نظر می رسد در زندگی واقعی ، جیمز از فعالیت های فرزندانش ، چه در ورزش و چه در موارد دیگر ، حمایت می کند. جیمز وقتی از او س askedال شد که آیا آرزو دارد در NBA با برونی بازی کند ، گفت: “این همان است قطعاً یکی از اهداف من است، اما این یک هدف بلند مدت است. پسرم در حال حاضر در دبیرستان است و از نوجوانی لذت می برد. اما این خیلی جالب خواهد بود که به کارنامه خودم ادامه دهم. “این که آیا نوجوانی بودن شامل بازی بسکتبال ، معاشرت با دوستان یا نجات جهان با کمک برخی از دوستان متحرک است ، یک چیز به طور قطعی وجود دارد: جیمز یک پدر بسیار زیبا است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>