آیا خودارضایی هر روز درست است؟

[ad_1]

با بزرگ شدن به مدرسه کاتولیک رفتم. صحنه را به خاطر می آورید دختران متوسط جایی که مربی کار ، معلم جنسی ، اساساً به آنها می گوید اگر حتی به جنسیت فکر کنند ، می میرند؟ بله ، به دنیای من خوش آمدید.

هر چه بزرگتر شدم و از آنچه پدر و مادرم می خواستند عصیان كنم ، رابطه جنسی در من از بین نرفت و من با برخی از پسران بسیار زیبا (و برخی نه چندان زیبا) شروع به فعالیتهای جنسی کردم. با این حال ، از همان کودکی فهمیدم که خودارضایی کلید رضایت خودم است.

همیشه طرفدار لذت بردن از خودم به خاطر منافع بیشتر هستم – و من بین روابط هستم ، پس چرا جهنم خودم را خوشحال نمی کنم؟ – من یک هفته خودارضایی کردم تا بهتر شما را درمورد این که چگونه است آگاه کنم ، زیرا ، می دانید ، علم است. قبل از شروع کار ، با کیت توماس ، دکترای APRN ، مربی روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده مشورت کردم ، تا مطمئن شوم که خودم را خسته نمی کنم ، به دلیل نداشتن کلمه بهتر

“مردم انگیزه های جنسی و اشتهای مختلفی دارند ، بنابراین جایی که ما میزان مقدار زیاد آن را تعیین می کنیم مشخص نیست. قطع موارد … بیشتر یک نظر است.”

“افراد دارای میل و اشتهای مختلف جنسی هستند ، بنابراین جایی که ما میزان مقدار زیاد آن را تعیین می کنیم مشخص نیست. قطعهایی که گاهی اوقات به طور کلی توسط افراد و همچنین متخصصان مراقبت های بهداشتی پیشنهاد می شود بیشتر یک نظر است. اساساً ، این موقعیت های اجتماعی یا ارزشمند است نه یک خط واقعی که توسط علم و تحقیقات دقیق پشتیبانی می شود ، “او در مصاحبه ای با ایمیل با POPSUGAR گفت. “بسیاری از مزایای شناخته شده وجود دارد. این یک رفتار جنسی کاملاً بی خطر است. این گزینه ای برای شخصی است که شریک زندگی ندارد. این روشی برای تجربه و بیان جنسیت فرد است. راضی کننده و آرامش بخش است. می تواند به یک فرد کمک کند. در مورد بدن آنها و نحوه واکنش آنها بیاموزید. “

بنابراین ، حالا که اجازه رفتن به من فراهم شد ، از او پرسیدم که اگر این تغییر در برنامه ریزی منظم برنامه ریزی شده خودم را خیلی زیاد دوست داشته باشم و بعد از پایان هفته ام آن را ادامه دهم ، چه اتفاقی می افتد. راستش را بخواهید ، من در اینجا نگران بودم که دفعه دیگر که رابطه جنسی انجام دهم ارگاسم کمتری داشته باشم.

به گفته توماس ، “ما معتقدیم كه ، به طور كلی ، خودارضایی و فواید همراه آن شناختن بدن در هنگام رابطه جنسی با یك شریک زندگی مفید است. در این صورت ، این امر می طلبد كه ما به همسرانمان آنچه را كه برای ما خوشایند است ، بیاموزیم. در واقع می تواند برای تحریک این مکالمه مفید باشد. ما فکر می کنیم که خودارضایی با وجود آنچه اغلب ترویج می شود ، هیچگونه منفی در روابط جنسی انسان ندارد. اگر هر دو نفر بپذیرند که می خواهند تجربه های جنسی رضایت بخشی را برای هر دو نفر بپذیرند ، توانایی بهبود این رابطه را دارد. “

او همچنین به من امکان استفاده از اسباب بازی ها را داد – که من در مورد آنها نپرسیدم و قطعاً قصد استفاده از آنها را داشتم – زیرا در حالی که بعضی از افراد سبک استمنا that دارند که برای آنها مناسب است ، برخی دوست دارند آن را با احساسی متفاوت تغییر دهند .

در طول هفته ، تمام تلاشم را کردم تا زمان را بسته به خلق و خوی خودم تغییر دهم و ببینم بسته به زمان وقوع این عمل احساس متفاوتی دارم. با صداقت بی رحمانه ، در حالی که حال و هوایم خوب است ، من هنوز هم آخرین شخص قبلی خود را (واقعاً خوب) دارم که در طول روند کار بسیار کمک می کند ، اما در آخر مسئله است. بنابراین ، چون نمی خواستم این موضوع را بهم بریزم ، در عوض سعی کردم به جای احساسات و ذهنی ، روی احساسات و تأثیرات جسمی تمرکز کنم. من هم اسباب بازی ها را از برنامه های مورد علاقه خود – کوچک چوب و جدیدترین اسباب بازی سرگرم کننده از LELO ، GIGI 2 – به انگشتان خوب و قدیمی خود تبدیل کردم.

بعد از یک هفته اجازه دادن به انگشتانم برای شلیک کردن عکس ، فهمیدم که اثرات کلی آن کم است و بعد از یک جلسه استمنا morning صبحگاهی بیشتر از یک جلسه شب قابل توجه است. صبح بعد از کمی اقدام ، در طول روز کمی تمرکز و عزم راسخ داشتم ، اما فقط تا رسیدن به یک یا دو کار دیگر. یک اثر جانبی شگفت آور دیگر؟ من متوجه شدم که برای بدنم انتخاب های بهتری دارم. کلاس های تمرینی را به جای لیوان های شراب انتخاب کردم و نسبتاً بیشتر غذا خوردم. پیاده شدن در صبح احتمالاً احساس جنسی بیشتری در من ایجاد کرده است و مطمئن هستم که این احساس با کاهش وزن اخیرم به طور ناخودآگاه همراه بوده است.

با این حال ، شب تفاوتی نمی دیدم. کمکی به خواب بهتر من نکرد. احساس آرامش و استرس کمتری نداشتم و خیالم راحت نبود. . . هیچ چیزی. این کمی ناامید کننده بود ، زیرا من کاملا مطمئن هستم که در مدرسه کاتولیک آنها به شما می آموزند که فقط در شب و با چراغ خاموش باید بی سر و صدا رابطه برقرار کنید. فقط من؟ خوب.

می توانم به شما بگویم که خودم را لمس می کنم و ادامه خواهم داد ، زیرا مهم نیست که در برنامه کلی زندگی من چه کاری انجام می دهد یا چه کاری انجام نمی دهد ، برای چند دقیقه باعث می شود احساس شگفت انگیزی داشته باشم. و همه شایسته این هستند که هر روز احساس شگفت انگیزی کنند.

دست زدن مبارک!

منبع تصویر: عکاسی POPSUGAR / متیو کلی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>