آیا داستان بی گناه نتفلیکس براساس یک داستان واقعی ساخته شده است؟

[ad_1]

طولی نکشید که من درگیر آخرین سریال Netflix شدم ، معصوم. این هیجان در هشت قسمت می بیند که ماتئو ویدال (ماریو کازاس) درگیر معمائی است که می تواند زندگی او را از هم بپاشد ، نه سال پس از آنکه وی به دلیل قتل تصادفی یک مرد در یک درگیری در زندان به زندان فرستاده شد. هر دو از نظر لحن و روایت ، گاهی اوقات معصوم قوی می دهد مار لرزش ، بسیاری را به این فکر سوق می دهد که آیا این داستان نیز براساس یک داستان واقعی است برخلاف دیگر برنامه نتفلیکس ، که قتل قاتل زنجیره ای فرانسوی چارلز صبحراژ را نمایشی کرد ، معصوم اقتباسی از رمان اسرارآمیز هارلان کوبن به همین نام است.

اقتباس اسپانیایی از رمان کوبن در سال 2005 کاملاً به کتاب وفادار مانده است زیرا کوبن تهیه کننده اجرایی این مجموعه است. قهرمان داستان هنوز خود را درگیر راز قتلی می داند که با دروغ های همسرش و قتل تصادفی یک مرد 9 سال قبل درگیر شده است ، هنوز مرگ یک راهبه با کاشت پستان وجود دارد که هویت واقعی آن کلید قتل است از یک استریپر ، و هنوز هم برخی از چهره های سایه دار هستند که مانع از پیشبرد تحقیقات به عنوان برنامه ریزی شده است. کوبن به اشتراک گذاشت با “من یادداشت های زیادی روی متن ها می نوشتم. آنها هر روز عجله ها را از طریق ایمیل برای من می فرستادند ، اما من بندرت نظر می دادم. من در حین ویرایش بیشتر درگیر شدم.” ضرب الاجل.

البته تغییراتی ایجاد شد تا داستان در فضای جدید خود معنا پیدا کند. قهرمان اصلی مت هانتر اکنون ماتئو ویدال است و داستان به جای نیوجرسی و لاس وگاس در بارسلونا و ماربلا می گذرد. این همچنین اولین اقتباس بین المللی از یکی از کتاب های او در Netflix نیست ، که وی در سال 2018 با او یک قرارداد کلی امضا کرد. “من فکر می کنم یک حساسیت آمریکایی در نوشتن من با حساسیت محلی هر کشوری وجود دارد کوبن قبلاً در مصاحبه ای با گفت: “که باعث می شود مجموع این دو چیز از کل بیشتر باشد.” تنوع. در مورد اینکه چرا اسپانیا مکان مناسب برای اقتباس بود ، بیش از گذشته است غریبهانگلستان یا چوبهاکوبن از لهستان گفت که “ایده این بود که ما می خواهیم این سازگاری ها را در کشورهای مختلف انجام دهیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>